• "döner ekmek ve mantı yiyorsan benim videolarımı izleme,yorum da yapma, çünkü aynı kafada değiliz. okeeyy?? " diye bir video çekmiş abla.

https://twitter.com/…ora/status/1225431172777422848

ablacım,hayatımda izlediğim ilk ve tek videon buydu. fakat söylemeden geçemedim. içinin çirkinliği dışına vurmuş. boş yapma okey?
  • incecik ama güçlü görünen ve taşş vücudu ile, bacaklarını birleştirdiği halde arasından tır geçebilecek kıvamdaki boşluğu( aralığı) ile insanı motive edici bir görüntüye sahip kadın. beslenme tavsiyeleri ile kesinlikle ilgilenmiyorum, lakin egzersiz serilerini rahatça ve keyifle yaptığım bazen zorlayan ve vücudun ayrı ayrı nerelerini çalıştırdığını açıklayan videolarını seviyorum. ısınmadan sonra bölgeye göre seçip yapıyorum. dinlendirmeleri ve süreleri de insanca:)
  • kafası güzel herhalde bu ablanın. youtube a video koyuyor ve seyirci seçiyor. sana ne ki m ne yerse yesin. sondaki okey demesi falan iticiliğin dibi.
  • gerçekten yazıldığı gibi ukala bir kadın ama bence en başarılı egzersizler ( türkiye için söylüyorum) kendisine ait. özgün şeyler buluyor. bu nedenle sıkılmıyorsun ve gerçekten etkisini görüyorsun. özellikle karın egzersizleri oldukça başarılı. birkaç tekrar sonrası karındaki sertliği hissediyorsun ve motive oluyorsun. bu nedenle videoları izlerken ukalalıklarına kulak tıkamayı tercih ediyorum. beslenme konusunda yanlış bilgi veriyor diyenler olmuş. ona dikkat edilmeli tabii. her konuda böyle ama. hiç kimsenin ağzından çıkanı direkt doğru kabul etmemek lazım. bilgiyi birkaç kaynaktan doğrulamak ya da üzerine katmak hayat kurtarır. kısacası ben egzersizlerinden alacağımı alıp yoluma bakıyorum. açıkçası ben spor salonuna giderkenki zamanımdan daha fazla verim aldım kendisinden.
  • antrenman konusunda videoları iyi görünüyor ama beslenme konusunda maalesef fecaat. işin kötüsü bir de çok emin bildiklerinden. yumurta beyazı, az yağlı yemek, çavdar ekmekleri, yulaf falan bunlar 2000lerin başlarının beslenme klişeleri artık herkesin bildiği üzere. o ekmeğin yerine bol yağlı bi salata ye diyor yulaf yiyeceğine git tereyağına 2 tam yumurta kır da ye diyor artık beslenme adına yapılan tüm çalışmalar.

beslenme konusunda bilgisi yok gibi bence bildiği konularda insanlara bilgi vermeli. onun haricinde antrenman videoları sağlam gerçekten.
  • bi süre video çekmemeli yüzünü filan unutturmalı tuğce alpay.kendi inandıkların vardır saygı duyuyorum buna ama bu inandıklarını bu şekilde söyleyemezsin.heralde ben naptım filan diyordur.
  • hayat enerjisi, motivasyonu ve dostluğuyla bana sporu sevdiren, işini büyük bir özveri ve titizlikle yapan canım spor hocam.
  • antrenman videolarını başarılı bulduğum; çok güzel bir vücuda sahip; enerjisi yüksek antrenör. hiç bir video ya da postunda şahsen beni irite etmeyen; hesabında linklere boğmayan; sadece spor ve sağlık üzerine konuşan güzel insan.
  • kocasi mi neyse yanindaki adamin (gobekli bir abimiz) ozguvenine asik oldugunu belirtmis zavalli bir insan. ozguvenle kilonun ne ilgisi var? zayifliktan kirilan biri icin de bu cumleleri kuran bir kisi duymadim. guya sevdigi adam ama su ettigi lafla adami yerin dibine sokup cikarmaktan beter etmis. bir de kendisine “terzi kendi sokugunu dikemiyor mu, adam spor yapmiyor mu, niye kilolu” gibi sorular soran guruha cevap vermis, birakin bunlari diye. kendisi de rahatsiz ki, savunma geregi duyuyor, ozguven gomlegi giydirirerek.
  • ınstagram'ina 3 dakika baktıktan sonra "böyle ölemedim, füze atsaydın keşke" dedirten fitness hocası.
    görsel

youtube kanalında ise güzel kombinlenmiş, evde yapmalik egzersizler var. üye oldum ben. (20 küsur dakikalık plank varyasyonları serisini çok sevdim, hemen bugün başladım)

yalniz o nasıl bir vücut cidden. kafasına sıkılmış ibrâhim tatlıses gibi dolaşıyorum gördüğümden beri. ehuhehe
hesabın var mı? giriş yap