şükela:  tümü | bugün soru sor
  • izlediğim en manasız klipler arasında top12'ye rahatlıkla girebilecek bir klibe sahip, sesi tivorlu ismailden hallice, single'ındaki şarkı sözleri serdar ortaçtan kötü, fiziği düzgün şarkıcı aday adayı.
  • koskoca galatasaray'ın düştüğü duruma bak arkadaş, herkese dalga konusu olduk. gerçi doğru demiş, yerli kontenjanından o fizikle iyi stoper olurdu o da haklı. yıllık da en kötü 1.5 milyon euro para verirdi bizim yönetim.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40345914?p=1
  • 'eğer manken olmasaydım, galatasaray'a stoper ya da forvet olurdum' açıklamasıyla,
    galatasaray'lı topçuları dm'ye düşürmek için tuzak kurduğunu düşündüğüm manken.
  • sırf gündem olabilmek adına dusko tosic in eşi jelena yengemizin instagram da "ve o an hiçbir şey hissetmedim" muhabbetinin üzerine şu yorumu yapacak kadar düşen manken/şarkıcımsı. sonra da "beni engellemiş yeaa ehueheuh" şeklinde sıvamıştır.

acıyorum böylelerine...
  • (bkz: milli kezo)
  • sosyal medyadaki tacizcisini ifşa etmiş kendileri. milliyet’teki habere göre türkiye’nin uzun bacaklı mankeni imiş kendileri.kanıt instagram hesabına girdiğimde pek de aşırı sayıda takipçisin olmadığını gördüğüm kişi.