• tatlı bir gezi yazarı iken indomie noodle reklamı yaparak gözden düşen instagram kullanıcısı.
    kendilerinin asla yemedikleri ve yemeyecekleri şeyleri paylaştıklarında ifrit oluyorum.
    yemedik yani bunları. yıllardır da takip ederdim, bugün unf ettim. darısı diğer takipçilerine.
  • amerika vizesi yerine inatla amerikan vizesi tabirini kullanan gezgin kişisi
  • youtube videoları ve instagram fotoğrafları arasında dağlar kadar fark olan kişi. o fotoğraflarda nasıl öyle değişik çıkabiliyor? hangi filtreleri kullanıyor merak içerisindeyim.
  • canlısı ten çoraplarıyla altın burma bilezikleriyle kısır yemeli gün gezecek kıvamdadır.
  • burnunda et mi var, yılın 500 günü nezle mi bilerek o tonda mı konuşuyor bilmiyorum ama artık o sese tahammül edemediğim için takip etmiyorum. bir dönem gezelim görelimci hesaplar arasında ve gezen bir ekiple beraber iyi rotalar çizmişti. sonra ne olduysa sanırım gruptan dışlanmış bireysel takılıyordu. manita edinince bir anda buldumcuk içerikleri ile dolup iyice bir amacından sapmıştı sıradanlaşmıştı. o mevzu da bitince arka fonda serdar ortac çalan ne kaybettiğine dön bı bak istersenli bir sayfaya dönüştü. ama benim için son nokta izmir depremi gündemi esnasında kafasına pamuk şekeri doldurulmuş kız ortamı ile sadece kendilerine komik gelen anlamsız eğlenmeli videoları oldu. günümüzün ekmek kapısı olan instagram çöplüğünde hiç bir ilime bilime katkı sağlamadan kaşla gözle ön planda olmaya çalışıldığının ve bir süre sonra bunun da içi boş bir balon olduğunun anlaşılabilir olunduğunun farkına varılması dileğiyle. gerçi bizlerin geri bildirimiyle bu saatten sonra astronot mu olacaklar, ancak o kadar kopyala yapıştır hayatlar ki bıktırıcı oldular.
  • gaindeki 'tuğçe durak ile en iyi!' programını sunan hanımefendi.

maşallah pek güzel.
    lakin sunum yetenekleri beni biraz üzdü.
    gezdirdiği mekanların hepsi birbirinden ilgi çekici ancak sürekli en güzel ve çok tatlı gibi kalıpları kullandığı için bir kulak tırmalaması durumu söz konusu ne yazık ki.
  • spx ile birlikte yaptıkları nadal imzalı babolat pure aero raket çekilişinde şikeyi yapıştırmış. sporcu ve yüksek takipçili instagram hesap onaylı bir kıza çıkmış. yersen
  • bir anda ingilizce içerik üreten instagrammer a döndü. geçişi sert oldu anlamadık.
  • bana asla samimi gelmeyen bi gezgin kadın. yanındaki kendi gibi gezgin olan müco (bkz: mücahit muğlu) daha sıcak geliyor hep. ayrıca muconun kitlesinin baya büyüyüp hala türkçe ile devam etmesi de güzel ve artı.
hesabın var mı? giriş yap