şükela:  tümü | bugün
  • sesi oldukça güzel şimdilik kendi çapında müzik yapan birisi. ilk olarak angaralı videosu ile ortaya çıktı. daha sonra kısa bir araştırma sonrası youtube'da bir çok şarkısını dinleme şansım oldu. en iyisi bu diyebilirim. başarılar diyelim.
  • çağımızın tripkoliği.. sesi oldukça etkileyici ki youtube'da bir buçuk dakikalık şarkılarını tekrar tekrar dinleyebilmek pahasına 10 dakikalık videolar yapmışlar. dikkat!!! bağımlılık yapar.
  • bu benim öyküm ve açıldı kapılar şarkısı çok güzel. dinledikçe dinlenilesi. yolu açık olsun.
  • devamı gelmesi gereken güzel şarkı söyleyen kadın.
  • bu tarz şarkılar sevmesinden mütevellit kardeşim sayesinde haberdar olduğum, zannediyorum ki sanırım müzik öğretmeni olan sesi güzel kadındır.

"bu benim öyküm" ve "sonbahar" şarkısını şimdiden indirdim.

umarım çok daha kaliteli hallerini de görebiliriz, tebrikler teşekkürler ve başarılar.
  • bu benim öyküm adlı şarkısı şimdiden 3 milyon izleyiciyi bulmuştur.gelecek vaad ediyor
  • iyi ki dogdun angarali videosunu * oguzhan ugurun dogum gunune ithafen yapmistir.
  • beni varoş eyleyen kısa şarkıya sahip wonderkid yaralı abla
  • gayet başarılı, devam etmeli. unkapanına gidip hemen kaset çıkarmalı.

sesinin farklı bir tonlaması var arkadaş.

sana puanım 9/10 tuğçecim.
  • bu benim öyküm şarkısıyla 90lar sonu çekme kasetle dinlenilen murat kekilli etkisi bırakmış şarkıcı.