şükela:  tümü | bugün
  • su saçma sapan twiti bile beş binin üzerinde beğeni almış. ne kadar çok gerizekalı var çevremizde siz düşünün
  • doğru musun?
    -ok gibi!
    döner misin?
    -fırıldak gibi!
    aferin 5/c sınıfından arkadaşımıza.
  • çokta sesi olmayan, kapağa da benzemeyen garip bir şeydir
  • ayar var dediler geldik ama ortalıkta fabrika ayarına bile dönülememiş. neden hristiyanlık seçmişti bizi hiç aydınlatmadı. sünnetsiz damat bamyası sarmamış sanırım. ben de küfürbaz necip fazıl kısakürek'in o klişe lafından bahsedecek sandım lakin saçmalamış. bu saçmalama yetmemiş olacak ki ayar diye trollere başlık açtırmışlar. parası neyse düzgün bir meblağ verse de can yaman için tutulan yazar gibi sağlam başlıklar girilse. buradan tuğçe kazaz'a sesleniyorum tuğçe gençliğin solmadan bana ödeme yap sana 100 yılın ayarı tarzında başlıklar gireyim ama başlık parasını peşin isterim :))
  • tuğçe hanım; bence millete kapak takmaya çalışmak yerine geçmişte yaptığı hatalardan pişman olarak içsel yolculuğunu daha sakin bir şekilde yap. birilerine bir şey ispat etmeye çalışıp durmana gerek yok; itici de oluyor. sen hakka ispat et, halka nasılsa olur.
  • su tugce baslikliklarini her acisimda engelledigim yazarimsi acmis oluyor ,kesin bu tugcenin hesabi ve iyi ki engellemisim diyemiyorum engelledigim yazarin bu basliklari nasil gorunuyor anlam veremiyorum .
  • belki bu halk onun gelmişini, geçmişini, soyunu, sopunu merak ediyordur. edemez mi?
  • ne diyora odaklanacakmışım pardon odaklanamıyhshdggefsfsyhwhw
  • internetime yazık olacağı için açıp bakmadığım kapak.
  • ahhh ulan para, sen nelere kadirsin.