• belki bu halk onun gelmişini, geçmişini, soyunu, sopunu merak ediyordur. edemez mi?
  • internetime yazık olacağı için açıp bakmadığım kapak.
  • ahhh ulan para, sen nelere kadirsin.
  • neye göre kapak hak dinden çık başka dine geç takıl sonra ben sıkıldım hak dinine geri döneyim. ah başka dinde doğup müslümanlığı seçsen bazı şeyleri gene anlarım. sen ki bir kul için hakkı islamı ve peygamberimizi bırakıp gittin. ve insanlardan bunlar olmamış gibi davranmasını beklersin yanlış düşünüyorsun.

sırf bazı yerlere yaranmak için böyle yapma devran döndüğünde sende dönersin sonra nasıl olsa alışıksın kapiş
  • hiç bir şey olmasa bile kesin bir şey olmuştur.
  • su kadıni takip eden 152.000 kişi var gerçekten yazıklar olsun. ayrıca kenan dogulu'ya da yazıklar olsun nasıl çıkmış bununla..
  • her lafı kapak sanmak da... ne bileyim?

tuğçe gerçekten müşlüman olsa klavye şovalyeliği ile yanına mürid toplamaz mesela, ya da iktidar yalakalığı yapıp, şirki görmezden gelmez.
    var böyle örnekler, uzaklaşmasın çok; kendi iş arkadaşlarından gamze özçelik var. etliye sütlüye karışmadan, kendi halinde, kendince dinini yaşıyor.
    ha onun da üstüne gidilmedi mi? gidildi! fan toplamaya çalıştı mı? hayır.

o yüzden tuğçe hanım boş yapmasın, gitsin sakince dininin vecibelerini yerine getirsin, kimse de üstüne gitmesin.
  • #100540048 benden de bir kapak. tugce kurtula bilirsin.tedavin icin hic bir ucret alinmayacak , toplumun akil sagligi acisindan ilk once senden bu adima baslamayiz.cok ciddiyim.

saygilarimla.
  • pek dikkate alınmaması gereken biridir. bildiğimiz üzere kendisinin ibresi kendi menfaatleri doğrultusunda sürekli değişmektedir. anlaşılan şimdi de vekillik falan peşinde koşuyor diye düşündürmektedir. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz sözünün ne kadar doğru olduğunu hatırlatmıştır.

bu arada linkden bakınca twitter üzerinden atatürk hakkındaki yorumunu okudum vay efendim bu millet atatürk olmasa da boyun eğmek nedir bilmezmiş olmasa da olurmuş vs.
    "tatlım sen ömrünü bu vatana millete adayan bir adamı sadece kendin gibi et kemik yığını olarak algilamanla bir kez daha gözümde zeka seviyeni ortaya koydun"
  • müslümanlık lafla olmaz takva göstereceksin kevser suresini oku desen okuyamaz türkçesini anlatamaz. boş kapak geri dönşüme atılır.
hesabın var mı? giriş yap