şükela:  tümü | bugün
  • bugün (bkz: yemekteyiz) yarışmasında görünce tanıdık gelen 1990 doğumlu sima. çok tanıdık geldi. gerek soyismi ve gerekse suratındaki o ben ile kendini tanımamam imkansızdı.

daha önce (bkz: gardırop savaşları) nda boy göstermişti. linki fakat kendini oyuncu olarak tanıtmıştı. doğrudur. tiyatro eğitimi vs almış ve oyunculuk yapmış.

fakat yemekteyiz'e geldiğimizde kendisini idari yönetici olarak tanıtmıştır. aha

beni de burada

sosyal medya hesaplari

ınstagram hesabi

sc: t.sokesoglu

edit: (bkz: yasak elma) dizisinde ara rol oynayacağını dizi karavanında kendi kendine makyaj yaparken duyurmuştur.
  • gördüğüm en güzel rizeli kız.
    bir o kadar da sempatik.
    ayrıca mutfakta da muhteşem işler çıkardı.
    bu kızı alan yaşadı, ehehe...
  • askerden yeni gelmiş sözlük yazarlarını bir kez daha ortaya çıkarmış kadındır. bir diğeri için; (bkz: ceren kaya)
  • (bkz: casting)
  • ajanstan mı getirdiler bilmiyorum ama oyunculuk geçmişi ve eğitimi yemekteyizin bu kısmında uzunca konuşulmuşken sanki çok gizli bir sırrı ortaya çıkmış gibi yorumlar yapılmasına anlam veremediğim kişi.
  • masterchef yarışmasında yarışan tuğçe isimli yarışmacı aynı kişi mi diye merak ettiğim kişi.

tv8 in bütün yarışmalarına katılma/katılabilme olasılığı/yeterliliği nedir acaba diye merak ediyorum. gardrop savaşları, yemekteyiz, masterchef.

tabi aynı kişi değilse bilemiyorum altan