• daha dün önünden geçmiştim, şansa yaşıyoruz.

(bkz: türkiye'den siktir olup gitmek)
  • erkeğin manikür yaptırması tercih sebebidir. ancak *tuğçe hanım"ın yapacak bir şey yok lafı için "zamanı mı geri alsın" diyen sığırdır. arabanı yıkamacıya verip kaportası dağılmış halde geri alsan aynı tepkiyi mi vereceksin sığır?
  • merkezin adı tek başına buraya gelme burda hijyen sıfır diyor sen hem ağlıyorsun hem de sözlükte başlık açıyorsun.
  • ulan ne dertler var ya. manikür yaptırıp mağdur olmak. hem de erkek bir birey. bilmiyorum bana şaşırtıcı geliyor.
  • tuğçe'nin güzellik merkezinin ticari itibarını yerlebir eden eleştiridir. nerede kaldı ticari itibar sorarım.
  • hiç gitmediğim güzellik merkezi.
    hatta hiç bir güzellik merkezine gitmedim ben.

güzel de değilim. gitsem de güzel olmam zaten.

neyse;

konuda yazacak bir şey bulamadım ama yazar arkadaşa gereksiz yüklenilmiş.

az biraz ilgi gösterseymiş tuğçe hanım. ne bilim, şu kremi alın sürün, tırnak dipleriniz rahatlasın vs gibi.

bilemedim.

ps tanım: politika, dini, cinsellik ve futbol başlıklarına bulaşmayacağım derken düştüğüm başlık.
  • bundan bize ne mangasına hastayım.
    hayatın tadı tuzu bunlar.merdiven başında toplanıp,
    çekirdek çıtlayıp gıybetin dibine vuran teyzeler olarak kafamda tahayyül ediyorum nedense.
    kıyamam lan size sidikliler.
  • insan gerçekten hayret ediyor.

rezalet gibi rezalet be böyle şey nasıl olur.

abd başkanı dahil herkesi devreye sokun.
  • pedikür, manikür malzemelerinizi ya yanınızda götürmeniz ya da kendiniz yapmanız gerekiyor. böyle durumlarla karşılaşıp onu mu kaptım bunu mu kaptım diye düşünmenize gerek kalmaz böylelikle.
hesabın var mı? giriş yap