• youtube videolarini izliyorum su gunlerde , sosyal medyadaki yorumlardan, fikirlerden insanlardan o kadar cok sogudum ki kacisim oldu.o kadar incelikli ki fikirleri dusunceleri, ifade edis sekli , saygi duyuyorsun.saygi duyuyorum. cok da seviyorum kalp kalp kalp.
  • güzel bir abimiz. arada izlerim gönlümü hoş eder ve çıkarım yayınından.
    bugün 3 saatlik amerika macerasını izledim. özellikle " uğraşacak bişey bulamadığınız veya birşey yapmadığınız zaman beyin size bozuluyorum der. " demesi çıkardığım ilk ders.
    harbiden boş kalmamak lazım. burayı okursun sen. canımsın
  • warband zamanında kos diye bir klanın başındaki adamdı, ben o zamanlar "erdal bakkal" diye ergen şekilde taleworlds forumda falan takılıyordum. klanlara falan giriyordum hatta düşük bütçeli bir turnuvada fake olarak bir takıma turnuva kazandırmışlığım vardı; yanlış hatırlamıyorsam elraen önce askere gitmişti ve sonra forumdan banlanmıştı. geçenlerde youtube'da önerilerde tekrar karşıma çıkınca şaşırtmıştı beni, sonra şans eseri karıncalardan hiç anlamama rağmen elmanın içinden "crematogaster auberti" türü bir kraliçe eve girdi ve kavanozda bakmaya başladım. kurduğu forum sayesinde oradaki arkadaşların yardımıyla önce ne olduğunu ve türünü öğrendim sonra değerli olduğunu anlayınca evde tutmaya karar verdim. şu ansa 6 karıncalı ve bol pupalı bir kolonim var, arada foruma girmeye çalışıyorum fakat hata veriyor. uzun lafın kısası kurmaya çalıştığı ortam sadece belli bir kitleye hitap ediyor ama gayet hoş bir ortam. youtube'sa zaten genele hitap ediyor hatta bir keresinde üniversite aşk hikayesini izlerken bir zaman sonra kapattığımda arkada fasulye ayıklar şekilde annem bile hikayenin sonunu merak edip açsana diye beni dürtmüştü iyi hitabeti var.
  • anı videolarını bayılarak izlediğim, bana birçok konuda farkında olmadan abilik yapmış, yol göstermiş güzel insan. terapi gibi geliyor bazen insana uzanıp çayını içerken dinlemek tuğkan abiyi. hayatımda eksik olan idol olarak görüyorum kendisini, umarım onun kadar temiz, başarılı, iyi niyetli ve özsaygılı biri olabilirim onun yaşındayken. küçük yaştaki takipçileri belki bazı anlattığı noktaları yakalayamayıp işi şakaya vuruyorlar ama merak etmesin kendisini duyan, anlayan takipçileri de bolca var.

kendisinden tek ricam bir gün tekstil ticaret alanındaki yaptıklarını da anlatması, hep üstünkörü anlattı. nasıl başladı nasıl büyüdü neler yaptı vs. duymak güzel bir yol gösterici olurdu.

sevgiler tuğkan abi, iyi ki varsın!
  • twitch yayınını da izlemiyorum ama eğlenceli birisine benziyor.
    genelde youtube'da "elraenn bilmem ne izliyor" videolarını izliyorum canım sıkıldıkça ve eğlenceli birisi...
    eğlence anlayışımız aynı.
    fakat oturupta yayınını izle derseniz, izlemem.
    sanırım biraz alkolik birisine benziyor, sigara ve alkolü bırakması dileğiyle.
    sürekli öksürüyor, umarım hastalığı yoktur.
    kendisine selam olsun "reiiss" :d
  • şimdilerde muhabbeti sarmayan biri.
  • instagramdan bir iki onu sktr edin bunu sktr edin yayın kısımlarına denk geldim.
    hayatımda kimse yokken ben de millete böyle akıl veriyorum, kendi başıma gelince şaftım kayıyor.
  • en samimi yayıncı.
  • instagram'da denk geldim, akıllı, iyi yürekli, yardımsever birine benziyor diye takibe aldım. dedim ben bu arkadaşı bulurum evleniriz falan.

gel gelelim evinde envai çeşit sürüngen beslediğini görünce bütün aşkım buhar olup uçtu. düşünsene eve bi geliyosun adam beslediği garip garip yaratıklara canlı canlı hamam böceği yediriyor, un kurdu yediriyor. sen de ister misin hayatım aç ağzını diye sana da uzatıyor falan dajhsdhjsgd. herkesin hobisine saygımız var fakat bu ilişkiyi uzun vadeli yürütemeyeceğimizi öngördüğüm için hemen takipten çıktım tabii.
  • safın teki. fazla temiz kalpli.
hesabın var mı? giriş yap