• 'balkanlar'ın osmanlı tarihi' adlı kitabının 437 ve 445'inci sayfaları arasında osmanlı'nın batı trakya'yı nasıl ihanetler ve kerizlikler sonucu kaybettiğini, yine aynı 'muhteşem' osmanlı'nın batı trakya türklerinin kendi ekonomik ve askeri olanaklarıyla kurduğu batı trakya devleti'ni nasıl zorla lağvederek önce bulgaristan'a sonra yunanistan'a 'yedirdiğini' gayet yalın bir şekilde anlatan yazardır.
  • google'a göre aynı zamanda bir operatör doktordur. hem operatör doktor hem de tarihçi olan ikisinin aynı kişi olması halinde saygı duyarım.
  • kasım 2018'de siyasete hızlı bir giriş yaptı ve vatan partisi'nin kadıköy belediye adayı olarak basında yer buldu. birçok gazetede haber oldu, rauf tamer de hakkında pozitif bir yazı yayınladı. derken ocak ortası siyasi faaliyetini sonlandırdı ve aniden belediye başkan adaylığından vazgeçti.
  • robert kolej mezunu tabip, yakın tarihçi yazar, sınıf arkadaşım
  • zafer partisi kadıköy belediye başkan adayıdır.

https://x.com/…zdag/status/1743987212650201468?s=46
  • okuduğum kadarıyla harika bir özgeçmişe sahip zafer partisinin kadıköy belediye başkan adayıdır.

kadıköyde yaşıyor olsaydım gözüm kapalı oy verirdim kendisine.
  • sol görüşlü biri olmama rağmen göçmen politikaları sebebi ile ümit özdağ'a sempatim var. 31 mart yerel seçimlerinde chp'nin kadıköye takım elbiseli rambo okan'ı aday göstermesi üzerine bu arkadaşı google'ladım ve karşıma yediği haltın sorumluluğunu almayan biri olduğu çıktı.

linkin park

kime güveneceğiz?
    nereye sıçacağız?
  • zafer partisi kadıköy belediye başkan adayıdır. akademik anlamda çok iyi bir seviyede olması, doktor olması, yaptığı işlerinin önemli ve anlamlı olması oldukça hoş. kendisine bu seçimde oy vermek isterim. ancak bir önceki entry'de belirtildiği gibi yaptığı işin sorumluluğunu almayan bir kişi olarak gözüküyor.

birkaç kişi de bu şekilde belirtmiş. biz kadıköy'de sizin için oy verirken, nasıl güveneceğiz?
hesabın var mı? giriş yap