*

şükela:  tümü | bugün
 • geçen sezonun ortalarında -25 ocak 2004 beşiktaş samsunspor maçı henüz oynanmamıştı kolayca tahmin edilebileceği gibi- eşini (kendisi ya astrologdu, ya da tuğrul beyle uğraşa uğraşa şaftı kaymış ve abuk subuk uğraşlar edinmişti) programda yanına oturtmuş ve sezonun falına bakmasını istemişti bu amcamız, hanımefendi nasıl olsa ortada yanacak şiş de kebap da yok diyerekten şampiyonu bir kazım kanat edasıyla ilan ederken de gerinerek izlemişti. sezon sonunda kendilerine rastlayamadım bir daha, ama hoş bir anı olarak zihnimdeki yerini aldı bu enstantane.
  hazır konusu açılmışken söylemek isterim, habertürk'ün iğrençlikler abidesi profiline de bu kadar anlamsız bir spor programından başka birşey yakışmazdı zaten - aynı kanalın barbaros çıdal tarafından sunulan akıllara zarar bir başka programı daha vardır ki, hangisi daha beterdir ey tanrım diye başımı ellerimin arasına alıp düşünürken bulurum kendimi zaman zaman.
  kendisi ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler galatasarayı avrupada desteklememe nedenleri adlı güzide eserini okuyabilirler ki, böylesine <caps> taraflı </caps> bir insanın programına neden çıkış tüneli gibi tarafsız görünümlü bir isim yerine (gerçi 5 dakika izledikten sonra tarafsızlığın isimde kaldığı anlaşılıyor) ah o inönü stadının mis kokulu çimleri adını vermediği de merak konusudur.
 • haberturk deki tüm spor programlarının bjk tv gibi çalışmasını sağlamış şahsiyet. ne zaman açsam ya bjk tartışılıyor ya da bjk ın 100. yıl kasedi gösteriliyor.
 • 41 yaşında olduğunu açıklayarak, "6 yaşından beri kongre üyesi olmam lazım lan" demiş gazeteci. beşiktaşlı olduğunu değil, yazdığı haberleri tartışmamızı yeğlediğini de açıklamıştır. bu akşam aziz yıldırım ile ilgili 600 milyar liralık teşvik primi belgelerini anahaber bülteninde açıklayacakmış. haydi bakalım... tmsf raporları paranın kaynağının fenerbahçe olduğunu açıklıyormuş.
 • aziz yıldırım'ın bu habertürk'ün spor müdürü beşiktaşlı ondan çıkıyo bu tip haberler şeklinde eleştirdiği insan. haklı bir yerde kendisi tmsf komple beşiktaşlı diğer bütün spor müdürleri de real madrid taraftarı zaten..
 • iyi bir beşiktaşlı..webkartalı..aynı zamanda beşiktaş tarihçisi ve arşivcisi..bjk tv' de kartalın tarihi programını her çarşamba gözyaşlarıyla izlerken keşke 100. yıl için hazırladığı belgesel o zamanki bilgili yönetimi tarafından daha profesyonel olarak pazarlanmış olsaydı diyoruz..
  her ne kadar sunduğu programlarda yaptığı espriler çok kötü de olsa satın alınan skor yazarlarından, yeni yetme futbol yorumcularından, emekli hakemlerden bıkanlar için, spor programlarına yeni bir soluk, yeni bir yüz, yeni bir anlayış getirmiştir..(bkz: beşiktaşlı olmak yeter)
 • "bakıyorsunuz fransa, almanya bize insan hakları dersi veriyor. ama milli takımlarında 8-9 zenci oyuncu oynatıyorlar. " vecizesinin sahibi süper insan.
 • yigit sardan kendisine bir ayip yaparak "hastayim" ayagina programina katilmamistir. ancak bu arkadas hakikaten ne hirsli bi adamsa o kisa sure icinde yigit sardan aleyhine ne bulduysa programa cikarmis bi insandir.. eger bulduklari dogru ise helal olsun.. ancak unal aysal aleyhinde bile haberler cikartan medya nin bir ayakcisi ise de hakikaten su soruyu sormak gerekiyor. bu adam programa ciksa da ayni seyleri yayinlayacak miydin?
 • bu adam benim bildigim bu programin basindan beri kemal belgin le bir olup aziz yildirima giydirirdi.. futbol extra dergisine aziz yildirim roportaj verince bi tek resmini duvara asip tapmadigi kaldi.. ne ikiyuzluymussun be arkadasim.. hayir o degil bu ugurda kemal belgini bile dimdizlak ortada birakmistir.
 • iki haftadir fenerbahce tarihi ile ilgili yazilanlara takmis durumda.fenerbahce resmi sitesinden fenerbahce tarihi,baskanlar ve ataturk konulari ile ilgili yazilardan bazi bolumlerin gercek olmadigini uyduruldugunu iddia ediyor.
 • ekmeğini şeref kürsüsü adlı programla fenerbahçe'den yiyen bjk amigosu...