şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiye gençlik vakfı, birkaç gencin inisiyatifiyle kurulmuş, merkezi türkiye, çalışma alanı dünya olan, yenilikçi olmaktan ve icat çıkarmaktan çekinmeyen “yeni nesil gençlik vakfı”dır. tügva, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, saygı, paylaşım ve hassasiyet ilkelerini benimsemiş, öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, hoşgörülü, başarılı ve sorumluluk sahibi bir gençlik için çalışmaktadır.

  ayrıca bu vakfın son projesi takdir edilesidir: bölge uzmanları yetiştirme programı
 • tam adı türkiye gençlik vakfı olan muhteşem oluşum.

  ismiyle müsemma olduğu üzere hedef kitlesi gençler. ekseriyetle öğrenciler olmak üzere, türkiye cumhuriyeti'nin tüm gençlerine el uzatabilmek ana gayesidir.
 • siz bakmayın trollerin övmesine.
  akp gençlik kollarının vakıf halidir.
  yaptıkları programları kaliteli lanse ederler ancak bu programlar oldukça sığdır aslında.
  katılımcılar genelde boş beleş insanlardır.
  konuşsun diye davet ettikleri insanlar devlet kademelerinde söz sahibidir ancak gel gör ki yalakalık için icabet ederler davetlere.
  ayrıca fetö 'ye, nam-ı diğer gülen cemaatine, alternatif olsun diye yırtınmaktadırlar. milli eğitim müdürleri falan hep bu vakfa adam çekmeye, vakfın reklamını yapmaya zorlanmaktadır.
  kısacası onursuz olayım ama akp iktidarda kaldığı sürece yolumuzu bulalım diyenler için ideal bir mekan.
 • lise öğrencilerine 6 hafta boyunca edirne-keşan'da kamp düzenleyecek kuruluş.3 temmuz-7 temmuz arasındaki kampa ben arkadaşlarla katılmıştım, gayet eğlenceli bir 5 gün geçirmiştim.fırsatım olursa bir daha katılmayı çok isterim.burada yapılan aktiviteleri geçtim, edinilen arkadaşlıklar çok önemli oldu benim için.belki de ömrüm boyunca unatamayacağım keyifli anlara şahit oldum. sahnede arkadaşların yaptıkları şaklabanlıklar ve troller açık haa sahnesinde bulunan herkesin karnında ağrılar girmesine sebep oldu.orada bulunan üniversitede besyo okuyan hocalar ise çok makara adamlardı, hatta aralarında sayko diye tabir edebileceğimiz tipler da vardı. din hocaları da beni epey güldürdü, yaptıkları benzetmelerle bendenizi yardı.biraz sabah namazına uyandırma işlemi çileli geçti ama ancak şunu belirteyim ki hepsi adam gibi adamdı.netice itibariye müthiş bir deneyim oldu benim için, sadece benim için böyle olduğunu düşünmüyorum, kampa gelen herkes benimle hemfikirdir.yapımda ve yayımda emeği geçen herkesten allah razı olsun.
 • dünyanın en boktan reklam müziklerinden birini yapmışlar. boktan olması yetmezmiş gibi liverpool'un sözünü çalmışlar.

  (bkz: you'll never walk alone)
 • sehrin her yerindeki billboardlara “sen geleceksin” sloganiyla reklam vermis dernek/vakif.

  goy goydan ote yaptiklari bisey yok inceledigim kadariyla.
 • neredeyse tüm şehirlerde zilyon tane billboard’a reklam vermiş oluşum. bu değirmenin suyu nerden geliyor acaba?
 • eski(bkz: milli gençlik vakfı) tipi bir yapılanmadır. ak parti’nin gayriresmi gençlik yapılanmasıdır. vakfın gölge başkanı da kamuoyunca tanınan bir kişidir. (bkz: mustafa varank)
 • 2 yil once “birkac gencin” inisiyatifiyle kurulup tv, sinema ve billboard reklamlari verebilecek duruma gelmistir. doymadiniz paraya, mevkiye. doyamadiniz!