• şaklaban müslümanlar. süslümanlar. yarışmalar kumar kapsamına girmiyor mu olm islam'da? eşinizin ne işi var bi milyon kişinin izlediği yarışma programında.

yemin ediyorum hem ahlaksız hem salaklar. keyif için çalıyorlar ocean 11 mübarek.
  • helal olsun dediğim vakıf.
    içeriden sızdırılan bilgilere ve iddialara göre, adamlar hiçbir çeşmenin başını boş bırakmamış.

hakimler savcılar kaymakamlar vb devlette nerede bir kadro varsa tügva'lılar orada. hadi bunlar iş-kadro ve "devlette paralel yapılanma" olabilir.

tv'deki para ödüllü yarışmaya da çökmüşler. yapımcı veya kanal yarışmacıya para ödeyecek ya. o paralar yabancıya gitmesin diye adamlar kendi eşlerini yarışmaya aldırmış. vallahi helal olsun. para kıyak ve torpil neredeyse, tügva orada.

hepsi müslüman. bizlere gerçek siyasal islam'ın ne olduğunu öğretiyorlar. sağ olsunlar.
  • devran döndüğünde yedikleri herzelerin hesabını çatır çatır ödememek için türkiye'den kaçacak üyelere sahip sözde vakıf.
  • "her yıl belediyelerden ve kamu kurumlarından milyonlarca lira destek alan bu iktidar yanlısı vakıflar, akp’nin ardından bir bir yok olacak ya da kapanacak.
    biz de ileride 5-10-15 yıl sonra bir ismi araştırırken geçmişine baktığımızda tügva’yı görünce diyeceğiz ki "haa bir dakika orada dur bakalım. sen yıllarca bu milletin sırtında kambur olmuşsun kenara çekil…""

-murat ağırel
  • şu dünyada alnı secdeye değenlere güvenmediğim kadar kimseye güvenmiyorum. eskiden bu adamlara hayatını teslim edebilirdi insanlar, şimdi tırnak makasını teslim etmezler. anında gider pazarda satar, öyle bir karaktere girdiler.
  • çok şükür artık din istismarı belgelendi. teşekkürler tügva.
  • ben sanirim cennete gidecegim, bu arkadaslar ise cehenneme. sırf bunlarin altina odun atmak icin cehenneme gitmeye raziyim yedikleri kul haklarindan kurtuluslari yok cunku
  • yeni nesil fetö.

ne istedilerse verilen, belediyelerden olmayacak yerleri olmayacak paralara kiralayan, kendi elemanlarına torpille iş bulan, kanundaki boşluklardan yararlanıp bunu pişkin pişkin savunan, paraları sıfırlayan bilal erdoğanın kurduğu ''kamu yararına'' olduğunu söyleyerek din istismarı yapan kurum.
  • akp gittikten sonra kapatılacak kurumlar listesi başlığında boşuna en üste yazmadım bu kurumu. herhangi bir istihbarata falan gerek yok, azıcık zekası olan bunların ne iş çevirdiğini görebilirdi.

(bkz: #126065137)
hesabın var mı? giriş yap