• hafiften acıbadem kokusunu andırır. çocukken deli gibi kağıt karalayıp kokladığımı bilirim. artık siz de bilin.
  • an itibariyla buram buram burnuma gelen, genelde hayvani yazma seanslari sonrasinda odaya dolusan sahane kokudur. koca sozlukte iki kisi mi farkindayiz bu harikulade kokunun, ilginc.
  • boş bir kağıda durmaksızın sürekli aynı imzayı atıp duranların iyi tanıdığı bir koku bu.
    yapmayan varsa, buyursun gelsin çay neyin var....
  • küçükken tükenmez kalem bittiğinde, dilinin ucuna değdirip bir iki çalkaladıktan sonra yazmaya devam edenler tadını da bilirler.
  • tükemez kalemle fütursuzca karalama yaptığınızda ya da resim filan çizdiğinizde alabileceğiniz kötü koku. burnunuz ağrır*, geçici olarak his kaybı yaşarsınız.
  • özlediğim ama ne olduğunu çıkaramadığım bir şeyleri hatırlattı bana bugün. en etkili olduğu mevsim ise yaz mevsimi. hava sıcakken alın elinize tipik bir tükenmez kalem, karalayın, ortalığa yayılan koku, seksenleri anlatan görsel materyallere entegre edilecek bir teknolojide kullanılabilir. örneğin seksenler dizisini izlerken tv den içeri bazı kokular dolması gerekse bir tanesi bu olabilir.
  • şair burada tükenmez kalem mürekkep kokusu demek istiyor.
  • ofiste sıkıntı ve sinirden ne yapacağımı bilmez bir halde masamda bulunan kağıtları amaçsız şekilde karalarken burnuma gelen koku. nedense o kokuyu alınca çocukluğuma gittim çok kısa bir an.
  • bir süredir bilgisayardan çok deftere not almaya başladım ve başka derdim yokmuş gibi kendi kendime tükenmez kalemler acıbadem kokuyor diye çıldırıyordum.benim gibi kokuyu alanlar varmış oh rahatladım.
  • berbat bir koku. normal yazı yazarken gelmez ama biraz karalama yapınca o iğrenç kokusu yayılmaya başlıyor. koku anlamında gazlı olan kalemler favorim.
hesabın var mı? giriş yap