1. mantıklı öneri, borsanın çakılması eylemler kadar etkiledi hükümeti. insanlar özellikle eylemlere karşı tavır almış şirketlere kanalize ederlerse tüketmeme kararlarını, bu hükümet yalakalarına en güzel cevap verilmiş olur. bu adamların dini imanı para, ancak paralarını kaybetmeleri biraz olsun sarsar. hele avmler istinasız boykot edilmeli.

(bkz: #ekonomikboykot)
  2. kapitalist iktidalar için aslında askerden de, halktan da yaptırımı daha güçlü olan otorite kapitaldir. sen ben yıkamasak bile muhtar kent, afganistana kadar kovalar bunları, topukları götlerine vurur hem de.

ilk defa ruhu olan, tabana yayılırsa amacına ulaşacağına inandığım bi kampanyaya destek veriyorum. dünyanın bütün tüketemeyenleri için, bu sisteme çapımca çelme takabilmek için tüketimimi temel ihtiyaçlarıma sabitliyorum.
  3. unutmayın, bütün ideolojiler, bütün direnişler ekonomi politik tabanlıdır. kapitalizm diye sövüp, yaladığımız sistem de marksizim dediğimiz de. bu güne kadar ülkede yaşanan sağ merkezli apolitizasyon da bu sistemlerin en vahşisinin uygulayıcısıdır.

unutma nolur, özgürlük, adalet, gelir dağılımındaki denge, insanların makarnacı diye aşağılanmadığı bi dünya, insanlık onuru ve daha nice uğrunda insanların öldüğü insana dair duygular ve gerçekler iphone 5'ten daha lükstür!

kararını ver. homosapiens misin, homoeconomicus musun?
  4. ankaradaki alışveriş festivalini bir hafta erteleten kampanya.

'ülkemizde yaşanan güncel olaylar dikkate alınarak, ankara alışveriş festivali'nin yapılacağı tarihler 14 haziran-7 temmuz 2013 olarak yeniden düzenlenmiştir.
    asf icra komitesi'

https://www.facebook.com/ankarashoppingfest