şükela:  tümü | bugün
 • seyredenler hatırlayacaklardır, yönetmenliğini semih kaplanoğlu'nun yaptığı süt filminin açılış sahnesinde ayaklarından ağaca asılmış bir kızın içinden yılan çıkarılır. bu karakteri tülin özen canlandırmıştır. olayı ilginç hale getiren şeyse, bu sahnede tülin özen'in ağzından çıkan yılanın gerçek bir yılan olması. sahnenin çekimleri için önce maket yılanlar filan yapılmış fakat bu maketlerle yapılan çekimler pek gerçekçi durmadığından ve bu sorunun daha sonra özel efekt yoluyla halledilmesi mümkün olamayacağından, yönetmen bu sahneyi komple iptal etmeyi düşünmüş fakat, tülin özen filmde geçen diğer yılan sahneleri için getirilen ve kavanozlarda kendi çekim sırasını bekleyen su yılanını kastederek ''ben şu küçük su yılanını ağzıma koyarım.'' demiş ve bu sahne böylece çekilmiş. biz de kendisini, her babayiğidin harcı olmayan bu cesaretinden ve sinema aşkından dolayı tebrik edelim bu vesile ile.
 • anneme : "geiln istiyorsan, bundan bul gel." dememe sebep olmuş güzellik ve sevimliliğe sahip dünya harikası.
 • dün eylemlerin* saldırının tam ortasında tansu biçer ile gördük. beraber koştuk kaçtık biber gazından, ne maskeleri ne bir önlemleri vardı. elimizdeki fazla maskeleri verdik ikisine de. bu olduğunda sabah saatleriydi. gece olduğunda başka arkadaşlarım görmüş kendisini.. çok yorgun görünüyordu dedi. dedim sabahtan beri savaşıyor çünkü.. güzel insan işte, bizden biri, yoldaş.
 • öyle bir oyuncu ve öyle güzel bir kadın ki izlemek başlı başına bir zevk. kendisi ayrı güzel, ses tonu ayrı güzel, oyunculuğu ayrı güzel. dört dörtlük kadın be.
 • inanilmaz guzel gozlere ve cok guzel bir yuze, inanilmaz guzel bir ses tonuna sahip $ansli bayan. *
 • 28.istanbul film festivali bilet satışının ilk gününde,kendisinin aynı festivalde vicdan adlı filmi oynamasına rağmen herkesle birlikte 4 saat kuyruk bekleyen ve hareketiyle birlikte kendisini fazlasıyla takdir ettiğim oyuncu. kendisiyle daha sonra belalı düğün,berlin'de gibi bilumum festival filmlerinde tek başına film seyrederken karşılaştım.bence her oyuncunun yapması gereken bir hareket.oyuncular sadece galalara ve ödül törenlerine gitmemeli, izleyiciyle birlikte çekinmeden festival filmleri de takip edebilmeli .oyuncuların bu tür gözlemler yapmak ve film festivallerini izlemek kendi kariyeri için en büyük katkı sağlayan aktivitelerden biridir.
 • türkiye'nin en güzel kadınlarından biridir.
  üsküdar'a giderken'den sonra işler güçler'de de görebilsek keşke kendisini.

  dzt: dualar kabul oldu :)
  aylar sonra gelen dzt: dizi bitirildiğinden olsa gerek oynamadı işler güçler'de.
 • zeynaya inanılmaz benzettiğim kadın oyuncudur
 • kadında zekanın, dekolte ruj topuk üçlemesinden daha etkili olduğunun ispatı olandır.

  (bkz: taş)
 • hani aura'sı yüksek denir ya bazı insanlar için... nasıl örneklesem... futbolla ilgilenenler için söyleyeyim mesela. harry kewell. galatasaraylıların çoğu hemfikirdir ki, son sezonunda çok da parlak oynamasa da kewell'ın gönderilmesi istenmiyordu. kewell abi çünkü o. böyle yedek kulubesinde bile dursa, bi gülümsese... insana öyle pozitif bir enerji yükler ki... kötü bile oynasak, rezalet de olsak, bi an bütün kötülükleri unutturur, 'hocu kewell var bizde yiaa, gülüşüne kurban olduğum' dedirtir. aura'sı öyle etkileyicidir yani. tülin özen'de de bunu görüyorum ben. sadece üsküdar'a giderken'den biliyorum kendisini. fakat, allah'ım nasıl bir ekrana yakışmaktır bu, nasıl bir albenidir. bundan sonra dünyanın en aptal şeyini izliyor olsam bile içinde tülin özen varsa, bi durur soluklanırım. sadece onu seyreder, mutlu olurum.