• keske hic konusmasa dedirten guzellerimizden biri
  • amerikan salatası reklamında dansöz kıyafeti giyip oynamasına anlam veremediim şahıs mmmm meziz...
  • bir uche'ye bakiyorum bir sivasli cindy'e, yazik yahu hasat olmustur artik...
  • sivaslı sindi diye nam salmıs,sivası ben mesur ettim diye televole polemiki yaratmıs bi apla...
  • basarili bir manken aslinda kendisi..
    birde diyet var tulin sahin diyeti: soyleki aksam 6 dan sonra kalorili yemek yemiyecekmisiz. 40 yillik ananemizin diyeti olmus tulin sahin diyeti.
    ha birde gogusleri yok sanirim..
  • şivesi nedeniyle boş kafa sanılan ama almanca veya danimarka dilinde gayet düzgün konuşabilen dişi

edit: dil danca olacak
    harbegidensarisaclicocuk düzeltti
  • verdiği 17(miydi) kg sonrasında undeadlerin bir corpsetan raise ettiği 2 iskeletten birine benzeyen manken(imsi). yanlış hatırlamıyosam, rusya'ya gitmişti bunlar diğer manken(imsi)lerle beraber. orada, bizden gidenlerden 5 kat güzel, 10 kat da kaliteli mankenleri görüp çatlamışlar, üstüne üstlük saati 2 dolardan çalıştıklarını öğrenince iyice kopmuşlardı. sanırım günlük 15 dolar kazanmak(ki türkiye için dahi hayvani bi olaydır) gibi bir olayın rusya'da ne demek olduğunu idrak edebilmek için gerekli nöronal yapılarının mevcudiyeti ile ilgili bir sorunları var.

(umarım doğru hatırlıyorum, çünkü günlük 2 dolar da olabilir)
  • efendim kendisi hayatı boyu 48 kilo imiş amma velakin danimarka'dan türkiye'ye göç etmesiyle beraber türk mutfağında buldumcuk olmuş olsa gerek 21 kio birden alarak 69 kilo olmuş (bu döneme ait görsel materyaller ilgi çekici olabilir aslında). kitabını yazdığı diyet ise 69 kiloluk bir tosuncuktan podyumlarda seken bir manken oluşunun sırrı. "kral gibi kahvaltı et, prens gibi öğlen yemeği ye, fakir gibi akşam yemeği ye" şeklinde özetlediği bu kitabı, henüz akıcı bir türkçesi bile olmayan bir insan olarak nasıl yazdığı ise tam bir muamma.
  • vucut olculeri bazinda pek de hayranlik uyandirmayan cindy'nin sol ayak basparmagi* manken kisi.
hesabın var mı? giriş yap