şükela:  tümü | bugün soru sor
 • star tv'de adından da anlaşılabildiği üzere bir moda programı.
 • geçenlerde söz konusu programda şöyle bir söyleme denk geldim:
  düğün davetiyelerinde nasıl giyinilmesi konusunu uyaran kodlar bulunuyormuş. mesela bu kod white tie olunca, kadınların kesinlikle mücevher takmaları gerekiyormuş aksi halde vay hallerineymiş.
  bu türkiye için mi geçerli. bi an nerde yaşadığımı sorguladım.
  neyin kafası bu alla aşkına?
 • tülin şahin'in, elinde tabak, açık büfeden peynir dilimleri alırken, çok önemli bir şeyi öğretiyor edasıyla " açık büfe'yi kullanmanın püf noktalarını " anlattığı program. annemle muhabbette olduğumuz için, televizyonun sesi kısıktı ne gibi püf (!) noktası verdiğini duyamadik tabii. sonra 2014 yazının bikini modellerine geçildi, bikinileri giyip giyip modellik yaptı falan. programın yapımcısı kendisiyse şaşırmam. tülin şahin reklamı gibi, hiç yeni bir şey öğrenmediğim, bomboş bir program. havadan sudan, bildiğimiz şeyleri anlatarak para kazanıyor hatun. bu arada; cem yılmaz'ın açık büfe tüyolarından başka tüyo tanımam. çok talihsiz bir konu seçmiş.
 • çok faydalı ve sade tarzıyla baya öğretici kısa program.
  bu güne kadar öğrendiklerim
  iki taraflı yapışkan ve tene uyumlu bantların, bluzların dekoltesine yapıştırarak nasıl frikik önlenir
  seyahatlerde eliniz altında bulunması gereken çok amaçlı malzemeler içeren çanta.
  ofiste nasıl makyaj yapılmalı (ışık uyumuna göre)
  iş çıkışı davete gidilecekse aynı abiye ofiste nasıl kamufle edilerek şık bir iş kıyafeti olur,
  kozmetik yardımcıları nasıl temizlenir (dandik şampuanlar bu iş için uygundur.)
  evde saç nasıl yapılır
  trenchcoat tarihçesi ve kıyafetlerle uyumu
 • tülin sahin'in her bölümde danimarka'da doğup büyüdüğünü binbeşyüz kere söylediği program.
 • onceden ogretici ve faydali bilgiler verilen bir program iken bir suredir tulin'in pozlarini gereksiz danslarini falan gosteren bir program oldu. yok koltuk reklami yok kitap, bilmem nerdeki defile oncesi odasindaki kurutma dolabi cart curt. kadin kendini gostermek icin mi program yapiyor yoksa insanlara kisisel bakim, moda vs hakkinda bilgi vermek icin mi? bu gidisle yeni sezonu goremeyecek. adam gibi ici dolu bir program haline getirilmezse sansi yok.
 • yorucu bir hayat tarzını, asla kendin olmamayı anlatan program.

  sürekli kendinle ilgileneceksin
  x davete giderken bu kıyafet bu makyaj, y bilmemnesine gideceksen mutlaka saç şöyle.

  son trend. her şeyin bir son trendi var.

  piyasada para harcaman gereken ne kadar bok püsür sebep varsa ona göre bir son trend illaki var. tavsiyeler için para gerek. bunlara parası fazla fazla yetense bu kıytırık programa bel bağlamaz. o nedenle hangi kesime hitap ettiğini merak ettiğim program.
 • tüyoları, seçimleri dikkate alınır kişi. her tür konuyu işliyor işte. senin işine yaramıyorsa izleme kızım.
 • "tülin şahin sevdiğimiz bir ablamızdı... giyinmeyi iyi bilirdi, ben bilmem. modadan,sanattan iyi anlardı, ben anlamam..." zihniyetiyle izleyen yurdum insanının zaten anlamlandıramayacağı içeriğe sahip program. yani hakikaten sen izleme ul*n !
 • yeni keşfettiği far paletlerini tanıtırken göz kapağını bulamaca çevirir gibi renklere bulayıp, renkleri karıştırıp dağıtmadan göz makyajı yaptığını sanan eski mankenin sunduğu program.