şükela:  tümü | bugün soru sor
6 entry daha
  • 2020'de başkanlığa aday olacağını açıklamış, trump'ın tekniğini alıp kültürünü ya da ahlaksızlığını almamak adına iyi konumlanmış biri. dış politika üzerinden yardıracak.
  • türk olsa (bkz: hulusi akar) adını alacak adam.

edit: kadındır kendisi. adam insan anlamında yoksa kendisi tamamen kadın.
  • acikladi lan! vallaha billaha acikladi!
    ben beklemiyordum 2020 icin ama demek ki takati kalmamis onunda. orospu cocugu demokratlar berniede yaptigi serefsizligi yine yapip sikik beto denen mal yuzunden bu harika kadinin onunu tikamazsa 2020de abd ve tabii ki dunya bambaska hale doner. hele hele bernienin 2016 kampanyasinda verdigi destekle kurulan bagi guclendirip bernieyi yardimci yapsin var ya amk ilk bileti alip donebilirim. hayalimdeki baskan ve yardimcisi bu ikisi. cok zor ama obamanin hatta ustune bir soytarinin bile secildigi ulkede her sey mumkun. yuru beeee tulsiiii!
  • hillary'nin anti tezi, sıkı bir bernie sanders destekçisi, yeni başkan adayı, güzel insan
  • haydaaa... 2020'yi açıkladı... warren'den çok daha güçlü bir aday ama kendisi özellikle dini konularda kalın kafalıdır biraz.

bu arada bernie ile aynı sayfanın insanı değiller. sonuçta bernie de hillary'yi endorse etti iş başa düşünce.

bernie 'yi desteklemiş olması bernie' ci olduğunu göstermez. bernieciler kendisini pek sevmez, ben de kendisine pek sıcak bakamıyorum, çünkü bana hep bir hidden agendası var gibi gelir, bir de gizli islamofobik. hristiyan hispaniklere çalışmaktan başka bişi yapmayacak imajı var..

taş gibi hatun yalnız o açıdan kendisiyle sörf yapmak isterim şahsen.
    bir tulsi bir de jane kim, ikisinin de hastasıyık..
    aloha bebeğim.

https://www.jacobinmag.com/…anders-democratic-party
7 entry daha