şükela:  tümü | bugün
  • youtube camiasına iki ay kadar önce katılan, videolarına "herkese selamlar ben tulu umarım iyisinizdir" açılış konuşmasıyla başlayan erkek stil, yaşam, bakım, egzersiz, tag videolar çeken şeker, kibar çocuk.
  • insanlarla kolay iletişim kuramadığını söylüyor bir videosunda. ama introvert bir durum yok sanırım.
    çatır çatır videoları yayınlıyor sonuçta. başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim ama çok sempatik.
  • çok doğal ve tatlı bi youtuber. videoları da gayet eğlenceli. youtube alemi samimiyetsiz ve kendini beğenmiş insanlarla doluyken kendisini görmek mutlu etti, yolu açık olsun.
  • bir çeşit yeni nesil youtuber.
  • şu videodaki ünlü kim diye diye, uykularımın kaçmasına sebep olan youtuber.
    ay öleceğim meraktan.
    tulu, bi ipucu ver be !
  • ses tonu ve konuşması biraz farklı olan youtube fenomeni
  • yakın arkadaşlarımdan birine çok benzettiğim, yanaklarını sıkma isteği yaratan youtuber.
  • çok efendi, çok naif, çok kalender bir adam fakat o konuşması ve mimikleri yok mu beni öldürecek. sanki içine ilkokul üçe giden berensu kaçmış. takibi bıraktım. baydı.
  • youtuber...

tek marifeti duygu özaslan ve cansu akın ile arkadaş olmaktır.bu sayede havadan gelen onbinlerce takipçiye sahiptir. yani duygu özaslan'ın meşhur youtuber hanedanına mensuptur. körler sağırlar birbirini ağırlar durumu...

videolarında pahalı ayakkabılar,ne lüks bir hayat yaşıyoruz temalı vloglar,hayat bize güzel sendromları,komik olmaya çalışan ama komik olamayan durumlar görülebilir...
  • her gördüğümde çok acayip cem adriana benzetiyorum ben bu adamı.

bir de bir keresinde bir videosunda ingiliz dili ve edebiyatı mezunu olduğunu, ingilizceyi ana dili gibi konuşabildiğini ama ingilizce şarkıları kesinlikle anlamadığından bahsetmişti.

insanlar bir tuhaf bazen.