şükela:  tümü | bugün
 • habertürkdeki "tatlı-sert" programının,hem tatlı hem sert tarafları bulunan sevimli sunucusu.
 • geçen sene fatih altaylı nın cine5 teki programında sunucu yamağı olan şimdilerde haber-turk te kendi kanatları üzerinde uçmayı deneyen sempatik spiker.
 • artik gazete haberturkte kose sahibi olan hatun kisi.
 • konuşurken sanki her an tekleyebilirmiş, başladığı lafı toparlayamacakmış gibi bir hissiyat veren, insanı ekran karşısında strese sokan röportajcı.
 • gıcık sorular sorduğu için çoğunlukla cevap alamayan, bu durumda kaba bir üslup takınan, murat birsel tayyibin peşinden bir hafta abdye gittiği halde kendini gösteremeyen isim. zaman zaman yanlış başladığı cümlenin ortasında hatasını farkedip özür dilemeden toparlayarak gülme konusu olur. örneğin:

  - başka yerde yok yarın yine her zamanki gibi başka hiçbir yerde olmayan konu ve konuklarıyla karşınızda..?..olmayacak, çünkü yarın cumartesi. ama en iyileri seyredebilirsiniz!
 • fatih altayli ile sunmus oldugu baska yerde yok programi zamaninda, fatihin o hizli konusmasina ayak uydurmak icin hizli konusan ve hatta fatihin soluk arasini yakaladigin cumleye girmesi sebebiyle, su siralar ekranda biraz telasli biraz da soz keser konumda gorulen kisi. kendisini gelistirmeye acik gorunmesine karsin, izleyicide biraktigi izlenimi duzeltmesi icin biraz daha hazirlanarak ya da dusunerek cumleler kurmasi ve tonlamasina dikkat etmesi gereken kisi. insanda biraz telas uyandiriyor. tum bunlarin yaninda, zarifligi ve alimli olmasi aciklarini bir nebze kapatmakta.
 • kenan evren'in hamam ya da hamamda kadinlar isimli tablosunda figuratif olarak görülebilcek gazeteci. bu bayanin bu resimde bulunmasinin nedeni kenan evren'in o tabloyu hurriyet gazetesindeki bir haberin gorselini kirparak; sovalesinin yanina koymasindan ve kendisine model almasindan kaynaklanmaktadir. hurriyetteki hamam haberinde genc tulu ve muhabir arkadaslari birbirlerine kurnalardan su atarak eglenmektedirler...

  haberturk arsivlerinde ise tulu hanim'in kenan evren'le yaptigi konusma sirasinda bu tablodan bahsettiginin; "pasam, benim resmimi yapmissiniz siz! eki eki!" dediginin kaniti bulunabilir. kenan evren'in dumuru ve de "nasi yani?!?" bakisi oldukca eglencelidir bu programda. hande ataizi'yle mi yoksa tulu hanim'la mi konustugunu kendisine sormakta oldugu gorulur yuzunde; evren pasa kendine orijine yonelik sorular sorar boyle bir bes dakika boyunca tulu bidir bidir konusurken o tatli/sert haliyle.
 • eski yardimsinin yonlendirmelerini dinlese idi ya da halen dikkate alsa daha basarili olabilecek kisi. hos, artik o uyarilari yapan kisi * *de cok uzaklarda.
 • işini çok sevdiğine inandığım bir kişidir. emeğine de saygı duyarım. sabahın o köründe program yapabilmek için kimbilir kaçlarda kalkıp hazırlanıyordur. ancak eninde sonunda aydın doğan.dan maaş alan bir kişi olduğu da unutulmamalıdır. birisi kendisine "sabahları enerjik olmalısın, insanlara pozitif enerji saç, uyansınlar" vs. demiş olmalı. ama o nasıl bağırmaktır? (ben de rahmetli dedemle öyle konuşurdum ama o fena halde sağırdı). sabah sabah o enerjiyi bulmasını takdir ediyorum ama sırf avaz avaz bağırtısından serseme döndüğüm için anında kanal değiştiryorum.
 • kanal 1 ekranlarında sabah haberlerini kapsayan bir program yapmaktadır. programın adı da: tuluhan tekelioğlu ile güzel 1 gün