şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bütün servetim bu yüzük diyen adama aittir.

    öyle bir diplomadır ki diğer diplomaların yaratılmasından sonra bizzat reis tarafından diğer diplomaları ve o diploma sahiplerini kontrol altında tutmak için tırnaklarıyla kazıya kazıya marmara’da dövülmüştür. reis attan düştüğü sırada kaybolduğu rivayet edilir ve buca zamandır diploma ve sahibi birbirlerini aramaktadır.

    daha sonra bazı şerefsizler (bkz: fetö) diplomayı ele geçirmiştir. ak büyücü fetullah diplomanın yok edilmesi gerektiğini söylediği için söz konusu diploma mordor ateşinde yakılmak üzere kendilerine diploma kardeşliği adını veren bir grup müptezel tarafından okyanus ötesine taşınmaktadır. reyizimiz o yüzden şraaakkk diye diplomayı çıkarıp masaya vuramamaktadır. yoksa biliosunuz anlatmama gerek yok.

    tüm akboylar müsterih olsun ki reyizin nazgulleri, orc’ları, urug hai’leri falan diplomanın peşindedir. fetö’nün ipneleri hüküm dağına ulaşamadan diploma asıl sahibine geri dönecektir. bu ipneler de en son moria madenleri tarafında görülmüş bu arada.

    gerizekalılar insan kartal’a bilemedin reno'ya falan biner de gider. bunlar yürüyerek gidiyor diplomayı yok etmeye. vizyonsuz salaklar.