şükela:  tümü | bugün
 • isveç’in sol partilerinden linda snecker isimli milletvekilinin yaptığı açıklama. dünya kamuoyunda tepki almış
  haber linki
  “biz kadınlar yaşamlarımızı ve davranışlarımızı erkeklerin potansiyel şiddet tehditlerine göre ayarlıyoruz. karşımızdaki erkeğin tecavüzcü olup olmadığını göremeyeceğimizden bütün erkeklerin tecavüzcü olduğunu varsayıyoruz. vahşi gerçek bu. yapısal bir sorun işte böyle gözükür. bu yüzden erkekler sorumluluklarını üstlenmeli."
  erkekler sorumluklarını üstlenmeli.. evet erkekler hadi bakayım elinizi taşın altına koyun yeni sorumluluğunuz tecavüzcü olmadığınızı ikna etmek kadınlara.
 • bi sus saçma sapan konuşma s*kmeyim şimdi.

  tanım : isveçli mal zırvası.

  edit : arkadaş şu mesajın ironi olduğunu, ciddi olmadığını anlamayıp, gülüp geçilmesi gerektiği yerde bana ciddi ciddi mesaj atan suserler var ya, ne deyim size...
 • ben hala bakireyim,nasıl tecavüzcü oluyorum lan.

  zorunlu edit; oglum malmısınız ironi yaptım ironi.kemal sunal'ın (bkz: 100 numaralı adam) filminde ki sevdiğim bir repliktir.

  kız-ama ben bakireyim.
  kemal sunal-bende!!!
 • zamanında tecavüzü kim keşfetti ise yüzyıllardır insanlığın başına bu belayı sardı. tıpkı sigarayı bulan o.ç. gibi tecavüzü bulan o.ç. de keşke hiç yaşamasaydı.
 • en kötü “tüm erkekler potansiyel tecavüzcüdür” olarak değiştirilmesi gereken, ilgi çekmek için açılmış başlık. öyle mi diyor kadın?

  üç dört mesaj geldi, düdüt şart oldu: oğlum ben herhangi bir tarafı tutmuyorum. başlığın haberle alakasının olmadığını söylüyorum. tek derdim bu.
 • isvec'te yasamamak icin baska bir neden. nerde ruh hastasi sjw ozellikli tip varsa alip bas koseye yerlestirmisler.

  (bkz: isvec'ten siktir olup gitmek)
 • bütün kadınlar orospu demekten farkı olmayan saçma sapan genellemedir.
  faşizm hastalık gibi, her alana yayılıyor.
 • türkçe okuyup anlama konusunda zeka özürlü olan yazarlar şimdiden doluşmuş başlığa.
  kadın "tüm erkekler tecavüzcüdür" demiyor aygırlar. "kimin tecavüzcü olup olmadığını bilemeyeceğimiz için hepsini öyle varsayıyoruz" demiş. yani bizim çocuklarımızı korumak için herkesi "pedofili" veya "organ mafyası" varsaymamız gibi! çocuğumuza " çocuk tecavüzcüsü ve organ mafyalarından şeker alma tamam mı" demiyoruz, "tanımadığın hiç kimseden şeker alma" diyoruz. çocuğumuzun tanımadıkları arasında mükkemel insanlar da var fakat değil mi? evimizi, mülkümüzü "herkesi hırsız varsayarak" koruyabiliyoruz ancak. kadın bir cinsin böyle tanımlanmak zorunda kalmasını vahşet olarak değerlendiriyor hatta. yani diyor ki; "sevgili erkekler, sizin içinizde o kadar çok tecavüzcü var ki,biz kadınlar artık tüm erkeklere potansiyel tecavüzcü olarak bakıyoruz ve bu da toplumsal ve ahlâkî anlamda dehşet verici bir şey. " bunu anlamayacak nasıl bir beyin yapısına sahipsiniz ciddi anlamda anlamak mümkün değil! yani sırf "feminizm bize küfrediyor koşun" demek için sazan gibi atlıyorsunuz olaya.
  götü boklu ortadoğulu şebekler olarak bu dünyaya oksijen israfısınız lan!
  edit: hala mesajlarda "iyi erkekler de var, mesela ben kimseye tecavüz etmedim" diyenler var. ciddi anlamda bilişsel ve nörolojik bir bozukluk belirtisidir bu artık. laf anlatmaktan vazgeçtim bu tür yazarlara.

  edit2: kopuksenaryoo isimli arkadaşın aktardığına göre türkiye "kendi dilinde yazılanı anlama" bakımından dünya'da son sıralardaymış. biraz arattım hakikaten de öyleymiş. baştan niye uyarmıyorsunuz suserlar, deminden beri davar güdüyorum. arkadaşa teşekkürler buradan.
  aha bu da okuduğunu anlama özürlüleri için link.
 • cumartesi sabahına bir tecavüzcü olarak uyanmış olmanın dayanılmaz hafifliği içindeyim. teşekkürler.
149 entry daha