şükela:  tümü | bugün
  • gün itibarıyla saatler gecenin 5'ini gösterdiği şu ana kadar gecenin 2 ' sinden bu yana tam beş kere uykudan uyanmak durumunda kalıp her defasında yeniden tekerrür eden sivriliklerin saldırısı ile uykunun tabiri caiz ise, içine sicilmasiyla gecenin köründe sinir ve stres katsayısınin hortlamasina neden olan orospu çocuğu sivrisineklerin sebep olduğu rezalettir.

tam beş kere kalkıp bu saate kadar, beş farklı sivrisinek avladım dakikalarca. en son 20 dakika önce kalktım. uzun bir kovalamaca ile alt ettim piçi ama uykumun amina koyup da geberdi.

ekim ayında benim kicim donuyor ayvalık ta ama bu sivrisinekler nasıl olur da donmayip hayatta kalıyor anlamiyorum.

şuan sinirden kendime hallenecek raddeye geldim. sivrisineği yaratanın amacı neydi acep. eline ne gectigini gerçekten merak ediyorum.
  • antalya'dan katıldığım eylem.

taktik: klimayı soğuk modda açınca donuyo orospu çocukları. saldıramıyor.
  • klimayı sadece fanda çalıştırıp kurtulabileceginiz saldırı. hatta varsa vantilatoru yatağa paralel çalıştırabilirsiniz, rüzgarı sizin yaklasık 30 cm üzerinizden geçecek sekilde.

yine de yarın bi sinekkovar almanız daha etkili olur.
    ha bu arada sivrisineklerin yaşam için gerekli olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
  • (bkz: tüm gece sivrisinek avlamaktan uyuyamama rezaleti gerçeği)

sivrisineklerden gerekli maddi desteği alırsam bu başlığı doldururum.
  • (bkz: tak fişi bitir işi)

bu devirde prize takılıp sivrisinek etkisini sıfırlayan bir sürü cihaz var. faydalanılırsa sorun çözülür. eskiden beri var olan her gece tableti değiştirilip prize akılan en etkili cihaz hala.