şükela:  tümü | bugün
  • değişmez tek gerçek..
  • tüm erkeklerin güzellik aradığı gibi kadınlar da para arayabilir. çok normal .
  • bir erkek olarak ben de kadınların tarafındayım. ben de erkekte para ararım.
    ama helal para!
  • yanlış biliyorsunuz arkadaşlar. liste çok kısa ve aşağıdaki gibidir:
    ahlaktır.
    sonra çalışkanlıktır.
    sonra özgüvendir.
    sonra zekâdır.
    bunlara sahip değilsiniz ve parasızlıktan dert yanarak komik durumlara düşürüyorsunuz kendinizi. yapmayın hemcinslerim. yapmayın. kendinizi geliştirin, yukarıdakilere sahip olun, sonra gelin olmama nedenlerini yazın yine. mesele sadece para değildir adı güzeller. hadi bakim.
  • para-dır
    para-boldur
    para-sızlıktır
    para-para para sözüdür
    para-mparça olmasıdır
    para-sailing yapmasıdır
    para-mdır
    para-gliding sevmemesidir
    para-şütle atlamasıdır

şeklinde tamamla başlığı da öğretmenlerine sövmeyelim daha fazla.
  • artık erkekler de çalışan ya da parası olan kadın istiyor valla sırf bu sebepten hiç tipi olmayan kadınlarla evlenenleri biliyorum.
  • (bkz: tüm kadınların bir erkekte aradığı şey güçtür) şeklinde olması gereken başlıktır.
  • 1-para/yakışıklılık
    2-girişgen,konuşkan,renkli ve canlı bir yaşam tarzı

kadınların %95'i bunları arar. aynı zamanda paranız yoksa ama tipiniz iyiyse tek gecelik çakarsınız rahatça. kimse kişiliğinize bakmak demiyorum bakar fakat evlenince falan. edebiyat kasan yalancıları ciddiye almayın,çok edebiyatlı konuşup 2 güne yelkenleri indiren çok kız tanıyorum. sizden hoşlandırmayı başardığınız bir kadına "siktir git uğraşamam seninle" demeniz onu size %99 oranında daha fazla bağlayacak,daha çabuk vermesini sağlayacaktır. edebiyat kasanlara inanmayın olum,tecrübe konuşuyo.
  • bence olay bu kadar basit değil. kadınlar hava atmayı sever. ondan hava atacak herhangi bir özelliğinizin olması lazım.

- çok paranız vardır.
    - çok ünlüsünüzdür.
    - arkadaş çevrenizde çok havalısınızdır.
    - çok yakışıklısınızdır.
    - veya burada sayamadığım hava atmaya sebep başka özelliğiniz vardır.

bunların hepsi işe yarar. ama bunların hiçbiri yoksa muhtemelen yalnızsınızdır.