• değişmez tek gerçek..
  • böyle düşünen erkeklerinde kadınlardan sadece güzellik beklemesiyle oluşmuş bir tür maddesel ilişki sisteminin temelini oluşturan düşüncedir.

halbuki kadınların nasıl yetiştirildiğine hatta toplumumuz da kadınlara sürekli neyin empoze edildiğini unutmuş gibiler, sen kadını küçük bir kız çocuğu olduğu zamandan itibaren güçlü yetiştirmezsen, ona evlenmesi gerektiği düşüncesini değil okuması çalışması ve kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini kendi benliğini oluşturmasına izin vermezsen ona okulu bitir evlen çalışma evde otur çocuk büyüt dersen ona dünyayı açmaz at gözlüğü taktırırsan o da kendisine aşılanana bakar.

bu kadının suçu değil aynı şekilde erkeğin de suçu değil. bize empoze edilen düşüncelerin suçu ama görüyorum ki bunu aşmak için pek kimsenin de bir çabası yok bu kadar okuyan yazan çizen insan bile böyle başlıklar açarak kadını kendi düşüncelerine göre eleştiriyor sadece ama kendi eksiklerinin yanlışlarının farkında değil.

hele ki şeye çok tav oluyorum böyle kadın paraya bakıyor abi diyen adamın aynı zamanda kadın çalışmasın evde otursun diyen tiplerle aynı olması. kadın dışarı da hesap ödemeye kalktığında saçma salak tavırlara girenlerle de ortaklar bu gruba. sen kadına var olma şansı verme ama ona böyle başlıklar açarak eleştirmeye hatta aşağılamaya devam et,inan kendince başarılı olacaksın.
  • para-dır
    para-boldur
    para-sızlıktır
    para-para para sözüdür
    para-mparça olmasıdır
    para-sailing yapmasıdır
    para-mdır
    para-gliding sevmemesidir
    para-şütle atlamasıdır

şeklinde tamamla başlığı da öğretmenlerine sövmeyelim daha fazla.
  • (bkz: tüm kadınların bir erkekte aradığı şey güçtür) şeklinde olması gereken başlıktır.
  • bence olay bu kadar basit değil. kadınlar hava atmayı sever. ondan hava atacak herhangi bir özelliğinizin olması lazım.

- çok paranız vardır.
    - çok ünlüsünüzdür.
    - arkadaş çevrenizde çok havalısınızdır.
    - çok yakışıklısınızdır.
    - veya burada sayamadığım hava atmaya sebep başka özelliğiniz vardır.

bunların hepsi işe yarar. ama bunların hiçbiri yoksa muhtemelen yalnızsınızdır.
  • malesef günümüzün gerçeklerinden birisidir.artık kızların çoğu karaktere kişiliğe bakmıyor parası varsa onlar için tipi önemli değildir. her şey değildir paranın satın alamayacağı şeyler vardır ama bunları düşünmüyorlar parası varsa hemen veriyim modundalar
  • hadi ordan...
    bu yaşıma kadar kimsenin cebine bakmadım ki ben yüreğine baktım.benim gibi kadınların başları ağır geliyor yüreksiz adamlara :) sonra neymiş kadınlar paraya bakıyormuş.aslanlar gibi çalışıp kazanıyorum hiç bir erkeğin tek kuruşuna ihtiyacım yok.istediğim tek şey adamlık ama o da her erkekte yok malesef....
  • para önemlidir fakat bir kadını etkileyen şeylerin başında erkeğin gerçek bir erkek olmasıdır paralı olsa da kadınlar sünepe erkekleri sevmiyor
  • bereket sadece birinde arıyorlar. hepsinde arasalar ne yapacaktık dediğim başlık.
  • bugüne kadar hayatıma giren kadınların hepsi de çulsuz bir öğrenci olduğumu biliyorlardı. demem o ki pek paraya pula bakacak kadar basit kadın arıyorsanız size onlar geliyordur. bu konularda kişi bir nevi kendi talebini yaratır
hesabın var mı? giriş yap