• başlık ''destek oluyor'' diye açılsa sorun yok. sahipleniyor ne yahu? çaylaklar, kedi yavrusu gibi gösterilmiş.

edit: mesaj kutum miyavv, mıırmırr diyen çaylaklarla doldu. sevimliler de keratalar kızamıyorsun
  • özür dilerim klişe olacak ama;

(bkz: düşüyor mu böyle)

edit: yazara hak veriyorum, mesaj kutum '' sahibim sensin, merhaba sahip '' diye mesaj atanlarla doldu.
    adamın bir bildiği var demek ki.

edit2: mesajlar yağıyor. herkes bana '' sahip '' deyip duruyor. padişahım diyen bile var. ilginç.
  • dün çaylakken bu başlığı gördüğümde içerlemiş "köpek miyim lan ben?" tepkisi vermiştim fakat bugün yazarlığa kabul edilmemle beraber bir tane de ben mi sahiplensem diye sordum az önce kendime.
  • (bkz: tavsiye)
    çaylaklar kendi aralarında başka bir sözlük kurup orada yazar olabilirler.
  • eşimin alerjisi nedeniyle daha önce sahiplendiğimiz çaylağa yeni bir yuva arıyoruz. kendisi oldukça canayakın ve oyuncu bir çaylak. ömür boyu ona ailesinin bir bireyi gözüyle bakacak olan ve tercihen bahçeli evi olan suserlar yeşillendirsin.

not: sahiplendirme sözleşmesi ve takip şartıyla ankara içi elden teslim edilecektir.
  • bundan sonraki aşama sahiplenilen çaylakları yetiştirip kafes dövüşü yaptırmak.
  • oğlum niye aşşağılıyorsunuz adamları. olmadı kapıya bir kap su koyun amq. nice cevher gibi çaylaklar sıra bekliyor. nice mallar yazar oluyor. dünyanın çivisi çıktı mınako.
    edit: çaylak arkadaşlardan çok güzel mesajlar aldım. hakikaten kaliteli insanlar
  • çaylak sahiplenmek mi? yazar olunca ne olacak gidecek mi? hayır böyle bir şeyin altına giremem. tam herşeyine alışacakken oda bırakıp gidecek öyle mi? yo dostum yo.
  • başlığı açan kişiyi formatı sikme sebebiyle çaylak yaparlarsa ben onu sahiplenebilirim.
  • (bkz: inanma sikecek)

edit: nickimden etkilenen bağyanlar yeşillendirirse nickimin hakkını verdiğimi görebilirler*
hesabın var mı? giriş yap