• kimilerine gore: daddy's home! * *
  • --hiç itiraz istemiyorum; bundan sonra benim manitamsın işte o kadar.

++ayy, maço erkeklere bayılırım.

--gonuşma lan...
  • (olayın er kişi kahramanı böyle anlattı valla)

- afedersiniz, adınız "nadide" idi değil mi?
    + hayır, hödögül ben.
    - ah öyle mi... afedersiniz ben nadide olduğunu düşünmüştüm. nadide, az bulunur, ender rastlanır, güzelliği özel olan kişilere verilen bir addır; annenizle babanız size yanlış isim vermişlerse benim kabahatim ne...
    + hihihihihi

işin trajikomik tarafı şu ki; er kişi geldi bunu anlattı, "kızın çok hoşuna gitti, bayıldı bana, çıkma teklif edicem kesin kabul edicek bak, tabi buldu ağzı laf yapan çocuğu, bikbikbik..." diye binbir gururla konuşup duruyor - her dediğine tüm kalbiyle inanarak hem de. eh, dost acı söyler düsturuyla hareket etmek suretiyle uyardım dedim ki "hedehancım bak kız aslında hihihi demedi puhohaha dedi, yanlış anlamışsın sen. çok emin olma yine de, az daha uğraş" dedim, "yok sen bilmiyosun valla çok hoşuna gitti eridi bitti orda" dedi. yaş da 27 üstelik.
    sonucu öğrenmek istemedim.
  • - sensiz dogan gunesin ta amina koyayim!
  • -youtube'da kiev orospu nasihatlari videosunu seyrettin mi? o otobusteki rehber bendim.
  • - gerçek olamayacak kadar güzelsiniz..
    - gerçek değil bak elle.. silikon bu silikon..
    - aa ne acaip.. neyse olsun, kaç yıllık bu? (muhabbeti devam ettirme çabası)
    - baba yadigari.. ya git hasta mısın nesin? siktir git ayol..
  • - seni milletvekili karısı yapacağım!
  • - bir iddiaya var mısın?
    - peki..
    - dudaklarına dokunmadan, seni dudaklarından öpeceğim..
    - 20 dolar?
    - tamam..
    - hadi bakalım..

(adam kıza yaklaşır ve kızı dudaklarından dokunmak ne kelime, sömürerek öper..)

- kaybettin (kız güler)
    - evet.. ama her kuruşuna değerdi.. (adam güler..)

(sonraki sahne: yatak..)

(bkz: derailed)
hesabın var mı? giriş yap