• bülent korkmaz , popescu , taffarel , hakan şükür içermediği sürece gerçeği yansıtmayacaktır.
  • lan bir kişi de mi kral metin oktay ı yazmaz .

muhallebi bebeleri bari izlemediniz yotube a bakın .
  • claudio taffarel (fernando muslera)

reinhard stumpf (ergün penbe)
    gheorghe popescu (falco götz)
    bülent korkmaz (cüneyt tanman)
    emanuel eboue (ümit davala)

roman kosecki (abdul kader keita)
    gheorghe hagi (cassio lincoln)
    cevad prekazi (harry kewell)
    metin oktay (frank ribery)

mario jardel (didier drogba)
    hakan şükür (tanju çolak)
  • kendi kriterlerimde en iyi 11;

---------------------------deli orkun-----------------------------
    sabri----------------dany--------servet------------kazımcan
    ----------------------------inamoto---------------------------------
    ------------mustafa sarp-----------ayhan akman---------------
    tete----------------------------------------------------------------zaha
    ----------------------------ali lukunku------------------------------

edit: kale emin ellerde. defans milli savunma gibi. orta sahamız dengeli, pas yüzdesi çok yüksek(geri pas) .başsız tavuk gibi öldürücü hücum hattı, boş geçmez.
  • --------------taffarel----------

davala--popescu--ujfa--ergün

ketia--melo--hagi---ribery

-----şükür--drogba----

ujfa-bülent
    şükür-jardel
    ribery-sneijder
    davala-fatih akyel yada capone
    ergün-hakan ünsal
    keita-hasan şaş
    şeklinde arada kalmışlıklarım da var.

not: izlediğim futbolcuları baz aldım
  • ne hikmetse taçsız kral metin oktay'ın bir türlü listeye giremediği anket.

bir de hagi yazmayanlar var. direk engelledim.

ön liberoda kötü. galatasaray'ın muhteşem üçlüsünü: okan buruk-suat kaya-emre belözoğlu yazılmamış.hadi emre'ye kılsın, diğer ikisi nasıl yazmazsın?
  • 40 yıllık bir galatasaraylı olarak, dayanamadım yazmak zorunda kaldım. neill nedir? culio nedir, hele lincoln nedir? lincoln denen adam galatasaray'ı soytarı etmeye çalışmış lakaytın önde gideni bir adamdır.. podolski elbet iyi futbolcu ama verebildikleri çok sınırlı. kosecki çok büyük bir futbolcu ama devre arasında gelmiş sonrasında gelişiyle sistem değiştiği için devre arasına lider girilmesine rağmen şampiyonluk kaybedilmiştir. tellex kimdir ya? ergün penbe gibi türkiye'nin gelmiş geçmiş en profesyonel en ahlaklı adamının yanında adı mı okunur? k. hakan'ı saymıyorum bile. kusura bakmayarak sneijder'ı bile dahil etmiyorum bu gruba. bir de riera yazmışlar ki, keita var ki, bilmiyorsanız yazmayın lütfen. son 5-6 yıldan sadece bildiğiniz adamları yazmak ve galatasaray'ın tarihini bu adamlara bağlamak çok tuhaf gerçekten. galasaray demek, 8 yediğimiz yılların hemen birkaç yıl sonrasında 88 yılında prekazi'nin monaco'ya attığı gol sonrası en büyük kupada yarı finale çıkmamız ve sokakta adım atacak yer kalmaması demek, hemen 2 sene sonrasında kardan çizgiyi geçemeyen top sonrası yarı finali kaçırmamız demek. kalelerini gidemediğimiz avrupalılardan manchester'ı elemek, sonra ligin statüsünün değiştirilmesi demek. uefa kupası, süper kupa demek, dünya kulüpler sıralamasında ilk sıraya oturmak demek. gs demek, bülent korkmaz, popescu, cüneyt tanman, yusuf demek, okan buruk demek, prekazi demek, hakan şükür, arif erdem demek, hagi, suat kaya demek, tugay, tafarel, simoviç uğur demek. capone, hasan şaş, kewell, elmander, jardel demek ve hatta emre aşık, ümit davala demek. kimseyi kırmak istemem ama hiçbir kulüp son 5-6 yılı değerlendirilemeyecek kadar büyüktür.imla
  • taffarel
    capone popescu b.korkmaz e.penbe
    melo
    okan tugay emre
    hagi
    jardel
  • eboue'nin tahmin etmeyeceğim kadar çok kadroya alındığı ilk 11'leri içeren entryler.

olum ben bu eboue'ye baya sövüldüğünü hatırlıyorum. sonra da kıçına teneke bağlanıp yollandı diye hatırlıyorum o nasıl efsane lan? ergün penbe, capone, hakan ünsal, hatta davala falan varken üstelik.

hagi, metin oktay ve popescu olmayan kadrolar ise düşünülemez.

not: fb.
hesabın var mı? giriş yap