şükela:  tümü | bugün
1169 entry daha
  • yani bu adam mesela beşiktaş'ta oynadı, fenerbahçe' de oynadı. belki beşiktaşlıdır bilemiyorum...

ama yorumcu olarak objektifliğine acayip güveniyorum bu adamın. yani bir gsli olarak baya saygı duyuyorum bu açıdan.

onun dışında çok da iyi niyetli bir adam yahu. bjk'de sergen yüzünden gölgelendi ama bjk'de ki asıl kral yine bu adamdı. keza fb'ye gitti alex'in arkasındaydı. hakettiği değeri görmediğini düşünüyorum.
  • ilk defa tümer metin'i yorumcu olarak dinledim.
    korkunç kompleksli, bilgin gökberk gibi farklı laf edeceğim diye saçmalıyor.
  • tümer metin dirsek atmayı normalleştirmek ya. helal olsun.
  • stadyum'a yorumcu olarak başlamış, yeni gördüm.
    galatasaray-rize maçında emre akbaba'nın pozisyonuna verilen penaltıda, kollar silah değil, bunu anlamak lazım arkadaşlar diye minnoş minnoş konuştu. artık kuralları, kendimizi revize etmemiz lazım, diye anlattı durdu.
    başakşehir-denizli maçında hemen hemen aynı olan pozisyon için benzer pozisyonlar değil, dedi. ki pozisyon neredeyse %100 aynı. başakşehir maçındaki penaltıymış.
    ve evet, bu sene oynanan rizespor-fenerbahçe maçında darbe bile görünmeyen benzer bir pozisyon getirdiler ekrana, arkadaşlar bu yüzde yüz penaltı! dedi.

bence yanlış yolda olan yorumcudur. galatasaray kompleksi yüzünden taraflı yorum yapması onu ilerletmez. aspor'da turgay mı tugay mı öyle bir herif vardı, onun gibi olur.
  • dinlemeye tahammül edemiyorum.