şükela:  tümü | bugün
  • "studyoda bulusalim" adli kitabi daha once "medya karincalari" adiyla yayinlanmisti.
  • "tek bacaklı kızıl balerin" isimli romanı okurlar tarafından büyük beğeni kazanmış yazardır. "iki kişilik aşk olmaz", "söyleyemediğim tek şey" ve "beni terk etti" diğer romanları arasındadır. birçok yayının "genel yayın yönetmenliği"ni yapmış ve birçok tv programının yapımcılığını üstlenen tuna serim halen tercüman gazetesi'nde köşe yazarlığına devam ediyor. eski gazetecilerin ne kadar donanımlı olduğunu ortaya koyuyor.
  • tercümanda televizyon eleştirmeni olarak köşe yazarlığı yapıyor. bildiğim kadarıyla hergün yazıyor. bi aralar yazılarının takipçisiydim.
    zaten hep televizyon eleştirmenlerinin yazıları dikkatimi çeker. yıllar öncede milliyetteki sina koloğlunun köşesini okurdum hergün.
  • (bkz: ömer serim)
  • enver paşa'ya odaklanan bir yalnız adam kitabıyla tekrar ismimi duyuran araştırmacı.
  • mustafa kemal atatürk ile halide edip adıvar'ın aşkı başlıklı ilginç bir kitap yazan adam. kitabın ismi "aşktan da üstün". şahsen ciddiye almadım, alamam.