şükela:  tümü | bugün
  • cene cerrahı, güzel insan. hayatım boyunca kendisi hariç 5 adet diş hekimiyle münasebetim oldu. mevcut dişçi fobimde epey pay sahibidir bu isimler. bir tek bu arkadaşın elinden herhangi bir ağrı veya acı hissetmedim. dişçi fobimi yenmem zannedersem imkansız, zira bütün dişlerim çürüse de artık dolgu yaptıracak dişim kalmasa gibi gafletler içersindeyim ama şundan net eminim ki kendimi otururken en az sıktığım dişçi koltuğu, kendisinin ilgilendiği koltuktur.
  • ust cenedeki tek dis eksikligim icin implant uyguladi bana. operasyonun tamami 10 dakika kadar surdu. hic aci hissetmedim, hicbir sislik yasamadim; sagolsun.
  • 20'lik dişlerimi çekmişti aylar önce. ağrı, sızı, gözyaşı ve salyanın yerini; rahatlama ve boşluk duygusuna bıraktığı sanatlı bir operasyondu.
    daha sonra teyzem de implantlarını kendisine emanet etti. valla dişleri olsa güzel kadınmış aslında teyzem. operasyon öncesi-sonrası arasında, kibariye'nin annesiyle jennifer lopez arasındaki kadar fark var. eskiden destursuz ağzını açmazdı, şimdi 32 dişiyle bir şarkı, bir şiir gibi gülüyor kadın.
    hepsi tuna bey'in sayesinde. ailecek hastasıyız.
  • eli olabildigince hafif, genç ve basarili bir çene cerrahi. "ufak bir iğne batmasi sonrasi hiçbir sey hissetmeyeceksiniz" diyor ve hiçbir sey hissetmiyorsunuz. tebrik ederim kendisini.