şükela:  tümü | bugün
 • arkadaş gibi arkadaş, adam gibi adam.
 • önümüzdeki seçimlerde akp'den aday adayı olduğunu açıklayan 22 yaşındaki genç gazeteci!
 • cumhurbaşkanı adaylarından birisinin (bkz: muharrem ince) diploma vurgusu yaptığı seçim kampanyasını "ay sanki harvard diploması" gibi bir seviyesizlikle eleştirmiş ve şov yapmakla suçlamış şahıs.

  kendisine şov sözcüğünün "göstermek"ten geldiğini hatırlatır, gösteremeyenlerin kıçını yalamaya devam ederken kendini rezil etmeyecek yollar aramasını öneririz.

  yarım saat önce ben
  (bkz: tunahan elmas kim amk)
 • beykent üniversitesinde okuyan adam diploma eleştirisi yapıyor ya bu ülkedeki hadsizliğin en büyük örneği. bak beykent 'üniversitesi' yazarken utandım mnk adam burada okuyor ya* bir de üstüne 30 yıl filan önce üniversite okuyan adama 'ehehe diploma şov yapıyor da diploması sanki harvard ehehe' yazıyor.

  bu çocuk gibi kapasitesi sınırlı, vasat yerlerde okuyan tipler bunları yapmak zorunda. benim akp içerisinde tanıdığım gençler arasında; çok fazla yurtdışında sağlam okullarda okumuş çocuklar var. mesela gençlik meclisi adlı oluşumlarındaki çocukları hatırlıyorum. boğaziçi, galatasaray, itü'lü çocuklardı. ee bu arkadaş bunların arasında entelektüel seviyesi ve okuduğu üniversite üzerinden sıyrılamayacağına göre yapabileceği yegane şey soytarılık yapmak oluyor.

  bu tipleri bu kadar ciddiye almayın. bugünü gelecek zannedip kendince önden yer aldığını sanıyor işte. halbuki 30'undan sonra bilmiyor ki ne durumda olacak. 30 yaş üstü olmayan ve bu iktidar için soytarılık yapan herkes gerizekalıdır. 30 yaş üstü olanları anlıyorum sonuçta bir yerlere gelme yaşları gelmiş ama bunun gibi bebelerin sonu hiç hayırlı olmayacak. (tehdit filan değil sosyolojik bir tespit bu)
 • beykent üniversitesi'nde okuyan biri.

  ulan yine bir gülme tuttu. hahahahaha.

  bu arkadaş beykent'te okuyor, sonra twitter'dan muharrem ince için diyor ki sanırsın harvard bitirmiş.

  olm adam senin gibi beykent bitirmemiş, çalışmış okul kazanmış. bırak sallasın diplomasını :)

  senelik ücreti 35 bin lira olan beykent'te okuyup bu konularda ahmak kesmek büyük iş valla...

  tweety: beykentin gururu

  (bkz: başkası adına utanmak)
 • safkan mal bu eleman, okul bitince kapağı havuza atmak için vekil aday adayı oldu. zaten aday gösterilmeyceği belliydi maksat kartvizitinde akp aday adayı yazsın. havuza kapak atmak için akpli bir vekile dübürünü bile dövdürtür, gözü dönmüş veletin.
 • twitter’da atatürk’e hakaret eden, anladığım kadarıyla genç sivillerci şahıs. bakın insan demedim.
 • akıllı, girişimci, medyatik ve siyasete gönül vermiş bir o kadar da yakışıklı ve sevimli üyesidir kendisi.
  allah yolunu açık etsin tunahancım eminim ileride çok daha iyi yerlerde göreceğiz seni.
 • akp'den vekil olmaması hayatının en büyük şansı. ilerde anlayacak.