şükela:  tümü | bugün
  • dokuz eylül üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü yönetim ve çalışma psikolojisi anabilim dalında profesörlük yapan öğretim üyesidir.
    kendisi çoğu zaman öğrencilerin korkulu rüyalarını süsleyen en mükemmel karakterdir. kişiliği, anlatım tekniği ve sınavları ile bölüm içerisinde efsaneleri çokçadır.
    dersleri çok zor olmamakla birlikte en iyisi tarafından verilmektedir. ders sırasındaki mimikleri ilk başta itici gelmekle beraber karakteristik bir hava kattığı inkar edilemez. ders sırasında sorduğu ardı ardına gelen sorularla minik terler içinde bırakır. anlatırken ki heyecanı ve standart üzeri bilgisinden kaynaklı olarak konuyu kaybettiği sıklıkla görülmektedir. enerjisi çok yüksektir, yoruldukça daha iyi ders anlatır.
    işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda türkiye'nin bir numaralı insanıdır. peynir ekmek gibi makale yayınlar ancak her biri fıstıklı baklava tadındadır.
    en sevdiği yemeği bilmemekle beraber en sevdiği su cam şişede olandır.
    kendisi zehir gibidir. doğru zamanda bilinçli alınırsa ve bünyeniz kaldırabilirse inanılmaz kafa yapar. değilse kusarsınız, öldürür. aşık atanı da vardır illaki ancak sokrates gibi sorularıyla sizi yönlendirmesine izin verirseniz çok farklı bakış açıları kazandırır.
    tavsiyeleri ayrıca değerlidir. her biri bilgi, tecrübe ve iyi niyet içerir. uygulamanız dahilinde çok farklı gelişimlere maruz kalabilirsiniz.
    seveni çok mudur bilinmez ama sevilesi yol göstericidir. bize ders vermekten ne zevk aldığını ne de mutlu olduğunu düşünüyorum. haklılık payı vardır. belki biz size layık öğrenciler olamadık, belki başka bir insan topluluğu isterdiniz.
    hepsini boş verin ama benim hayatımda çok değerli farkındalıklar yarattı, çok değerli bakış açıları kazandırdı.
    umarım siz layık olduğunuz öğrencilere ulaşmadan biz size layık öğrenciler oluruz. umarım hep iletişim içinde kalabilirim. enerjinizin daim olsun tunç hocam.
    unutmadan kişisel sayfası
    ayrıca başka bir versiyonu için (bkz: sevda demirbilek)