şükela:  tümü | bugün
  • pkk bağlantısı dediği nedir tam olarak? hüküm mü giymişler? eyleme mi katılmışlar? varsa öyle bir şey bu adamlar niye dısarda?

biraz fanteziyle buradaki her muhalifi bir terör örgütüyle ilişkilendirebilirsiniz.
  • hdp'li bütün kürtlere iktidar istediği zaman pkk yaftası yapıştırdığı için kolaylıkla çıkan bağlantıdır.

siz yeterli pkk'lı bulmayı isteyin, herkesin pkk bağlantısı çıkar.
    ülkeyi yönetenlerin hepsi fetö bağlantılı mesela.

ben evinde mekap ayakkabı var diye hapis yatan biliyorum. okuduğu salak bir roman "örgüt dökümanı" diye pkk bağlantısı olan bile var.
    haberlerde canlı bombaya operasyon yapıldı diyor, adamın tek yaptığı mahallede çay içmek. ama gazetede okuyan oh iç işleri çalışıyor ucuz kurtulduk, ne kadar çok terörist varmış ülkemizde diye okuyor her gün.

hatırlarsınız. dilek doğan "yanlışlıkla" öldürüldüğünde bütün gazetelerde dhkpc'li canlı bomba evinde yapılan operasyonda etkisiz hale getirildi diye çıktı. bu durumu sorguladık mı? hayır. sonra o korkunç görüntüleri izledik. bakın o haberlerde canlı bomba etkisiz hale getirildi, örgütsel dökümanlar ele geçirildi, pkk'lılar gözaltına alındı diye geçen standart olaylar aslında ne:
    https://www.youtube.com/watch?v=-tmuykp2jgk

devletimiz bize diyor ki bu ülkede milyonlarca pkk'lı terörist var. bu ülkenin 10%'u pkk'lı terörist.
    nasıl çıkacağız bu işin içinden ben bilmiyorum...
    şimdi 15 kişi "pkk'lı çıktı" ne demek olabilir acaba? :) dağdan keleşleriyle inip izmir'de yerlere bomba mı döşemişler? bu ülkede pkk'lı ilan edilmek için bu kadar uğraşmanıza gerek yok. mesela selahattin demirtaş mahkemede bile beraat ettiği halde neden hala hapiste derseniz pkk'lı terörist olmanıza yetiyor. ülkeyi terörize eden bir örgütün mensubu olmak bu kadar kolay.

birde gelmiş mason fason güzel islamo-milliyetçi komplocu fantezilerini at ortaya oohhh tamam ortam kurtlar vadisi.

özet geç piç: hdp'li bir kaç tane kürt yaşadıkları izmir'de şehirlerine hizmet etmek için işe girmiş, salak sokuk bahanelerle "pkk sempatizanı" ilan edilip işlerinden attırılmış. tebrikler. 15 insanımızı daha vatanımıza milletimize kazandırdınız.
  • kaynak olarak a haber gösterilen haber.

bütün satılık troller de ardı ardına entry girmiş.

en son ankara’da faturaları pkk dağıtacak dedikleri seçimlerde halk bunlara hadi oradan diyerek sandığa gömdü.

trt’ye bebek katilinin kardeşini çıkaran, apo’nun mektubuyla seçim çalışması yapanlara bu millet cevabı sandıkta verdi. bunlar sesleri çok çıkan, halkta karşılığı olmayan bir avuç azgın azınlık.

ben ettim siz etmeyin, dont feed the troll.
  • akp'nin "tek başına" yönettiği ve tüm istihbaratın elinde olduğu bir ülkede, ülkenin en büyük üçüncü şehrinin göbeğinde 15 pkklı devletin kadrosuna geçirilip çalışabiliyor, haberde yazılanlar doğru değil mi gençler? daha bunlar dağda adam sayıyordu şu kadar kaldı, 100 gitti 500 indi falan diye, elemanlar kordon'da maaş ezip selfi atıyormuş.

başlıkta mal sayımı yapılıyor galiba, araya da pek girmek istemiyorum ama, içişleri sizde değil mi güzel kardeşlerim, kolluk falan hep sizde diye biliyorum. hobi olarak mı yapıyorsunuz o işleri. bir yerde kafe falan mı işletiyorsunuz, asıl işiniz o mu?
  • ne yazsam anlamazsınız. bu konuda bildiğim çok örnek var. her kendinden olmayan kurt pkk'lı her solcu dhkpcli falan filan. bu insanlar mahhekemeyi bırak karakol bile görmemiş olabilir. güvenlik soruşturmaları işe alım yapılmadan önce yapılıyor benim.bildigim yalan haber de yaparken gotten mantıklı uydurmak gerekiyor
  • valilik nasıl işine gelirse öyle hareket ediyor.
    çok önem veriyorsa gitsin akp’li belediyelere güvenlik soruşturması yapsın chp’nin bin katı kişi çıkmazsa bişey bilmiyorum. 21 bin çalışan arasından 15 kişi bulmuşlar ki sempatizanı olduğu söyleniyor ne kadar doğru belli bile değil bunu sanki tüm çalışanlar pkk’ya çalışıyormuş gibi lanse etmişler. gerçekten iğrenç bir tutum.
  • a haber ve diğer havuz medyasını haberi tayyip büyük ihtimalle haberi kendi yazdırmıştır
  • whatsapp gruplarında daha çok organize olunması gereken haber. mayışlar yatmamış herhalde ilk sayfayı kaplayamamışlar. ya da maaşını alan pazar gezmesine çıkmış galiba. hadi sıradaki başlıkları ben söyleyeyim. ispark'ta lgbtliler görev alacak. edit: a o açılmış pardon
  • fetöcülerin paylaştığı yalan haberdir. şaşırdık mı? hayır.

fakat üstlerdeki yazarlardan birisi tıpkı birçoğu gibi bir insanı kötülerken cahilliğini ortaya koyuyor. neymiş efendim "bisikletçi" ymiş. bak sen şu işe! ulan dingil bisiklet medeniyettir. keşke senin gibi yobaz da bisiklet kullansa ve kullanmayı sevse. ancak senin gibi cahiller bir insanı kötülerken böyle şeyler kullanır.