şükela:  tümü | bugün
  • imamoğlu’nun izmir’e geçmiş olsun ziyareti sırasında çekilen fotoğrafları tunç soyer’in twitter gönderisinde görmem ile birlikte şok olduğum olay.

bu ne ya!

edit: aktroll olmuşum. olmuşken devam edeyim bari. 20 yıldır kendine makam odası yapamayan cehape iktidara geldiğinde bu ülkeye 1 çivi bile çak(a)maz.

edit 2: dm’den inanılmaz msjlar alıyorum. kan kusarak ölmemi dileyen bile var :(
  • ney ne sayın amk?

standart başkan odasıdır...
  • standartların bir hayli altında ve neredeyse şatafatsız makam odasıdır.

cumhurbaşkanlığı sarayı'nın yanında köpek kulübesi gibi kalabilir... al sen buna
    şaşır.
  • başlığın açan yazar sade ve altın varaksız bir oda görünce gözlerine inamamış heralde.
  • sade döşenmiş, insana huzur veren bir makam odası. ben şok olunacak şey göremedim doğrusu. altın varaklar, eşşek kadar avizeler olmadan olmuyor mu?
  • gayet modern ve sade bir odadır hoşuma gitti. itici halılar ve altın kaplamalara sahip çirkin odalar gibi değildir.
  • itibardan tasarruf edilmis adeta.
  • yoksulun parasıyla altın varaklı arap zevkine göre döşenmiş mekanlara alışan arabesk kafanın yadırgayacağı gayet doğal, olması gerektiği gibi makam odasıdır.
  • insanlara hitap eden bir odadır. aktrolleri şok etmesi normaldir. halkın parasının çarçur edilmediğini gösterir.
  • böyle bişey göremeyince arkadaş baya bi şok olmuş sanırım.

tanım : insan gibi bir makam odası.