şükela:  tümü | bugün
  • "izmir büyükşehir belediye başkanı tunç soyer, organ bağışını teşvik etmek amacıyla düzenlenen toplantıda bağış formu imzalayarak tüm organlarını bağışladı."

kaynak

ülkemizde organ bağışının çok az olması nedeniyle her yıl 3000 kişinin canlı verici olarak tek böbrekli kaldığını, her gün yaklaşık 30 kişinin hayatını kaybettiğini unutmayın! bir gün sizin de ihtiyacınız olabilir, keşke dememek için siz de bağış yapın.
  • takdir edilesi hareket. kanser tedavisi gormeseydim tum organlarimi 1 dakika dusunmeden bagislardim. simdi hepsi cop olacak.
    belki korneam falan ise yarayabilir. arastirmak lazim...
  • mason locası öyle uygun gördüyse olabilecek durum.
  • geç kaldığı güzel harekettir. 20 yaşında tüm organlarımı bağışladım.
  • bi de belediye başkanlığı yapsa tam süper olacak..!
  • "dur hele bir belediye başkanı olayım o zaman bağışlarım" hareketidir.

şimdiye kadar bağışlamaması ayıptır.siyasetçilerin hepsi mi aynı olur sinekten yağ çıkarıyorlar.
  • malum medya tarafından"chp'li başkan şarap içmekten yıpranan organlarını bağışladı" başlığı atılacak olaydır.
  • kesinlikle takdir edilesi hareket. hiç yok siyasi yok şöyle böyle diye sulandırmamak lazım. darısı diğer siyasilere.
  • örnek başkandan örnek hareket.
    öldükten sonra bile insanlara faydası dokunacak tunç başkanın. darısı herkesin başına.
    tunç başkanı örnek alın siz de organ bağışlayın bu başlıktaki sikik aktroller.
    yaşarken bir faydanız yok sırf zararsınız bu dünyaya bari geberdikten sonra bir faydanız olsun.
  • toprak olacağına bırakın hayat olsun..