şükela:  tümü | bugün
  • şu fotoğrafta görülen durum.
    tunç soyer bu hali ve görüntüsüyle ne yapmak nereye varmak istemektedir?

edit: adamı eleştirmiyorum, aşağılamıyorum, küfür etmiyorum. saygısını takdir ettim, hoşuma gitti. çok eleştirdim kendisini, iş yapamasa da terbiyeli adammış. onu savunduğunu zannedip küfür eden kraldan çok kralcı dingillere de bacağım girsin. bu kadar gergin olmayın çıkın biraz hava alın lan dingiller. hade eyvallah.
  • sen putin'in karşısında kedi gibi duran rte' yi bir gör

dünya lider imiş yersen
    https://www.youtube.com/watch?v=9_zv14aqsza
    edit: adamı eleştiriyorum. kafam almıyor. dışarda sus pus olup evde kabadayı ağzıları yapan biri gibi.
    içerde eyyy eyyy deyip dışarda putin karşısında ezik büzük halleri komik.
    24 saat burda yazan comarlar bize gidin hava alın diyemez.
    o götten bacak bacağını alır münasip bir yere monte ederim. bilirsin
  • secde etmiş lan ne 2 büklümü?

(bkz: yok mu arttıran)
  • ofsayt, çok açık.
  • oturmaya hazırlanıyor amk ne iki büklümü?

aktroll uydurması durum.
  • atatürk'ün makamına olan saygıdır o. receb kıymeti kendinden menkul zannetmesin.
  • ben alıştım artık.

son nokta: yargının başı olan anayasa mahkemesi başkanının, resepsiyonda cumhurbaşkanın önünde eğilip iki büklüm durduğunu gördükten sonra daha hiçbir şeyi garipseyip, yadırgamamak lazım.
  • bunu ikidir yapıyor bu herif. atatürkçüyüm diye geçinip buna oy veren izmirliler düşünsün.
  • tunç soyer'in devlet terbiyesi almış bir insan olduğunu gösteren fotoğraf.

sonuçta adam izmir gibi medeni bir şehirde büyümüş trabzon'da ya da muş'ta değil.
    tunç soyer bir hukukçu, aynı zamanda babası da yargıç olan biri.
    devlet terbiyesi daha küçük yaşlarından itibaren tunç soyer'in üstünde etki etmiş anlaşılan.
  • iki büklüm durmuyor.
    not: en dik durana ödül vermiyorlar, iki büklüm duranın daha iyi insan olduğu sayısız örnek gördüm hayatım boyunca.