• secde etmiş lan ne 2 büklümü?

(bkz: yok mu arttıran)
  • ben alıştım artık.

son nokta: yargının başı olan anayasa mahkemesi başkanının, resepsiyonda cumhurbaşkanın önünde eğilip iki büklüm durduğunu gördükten sonra daha hiçbir şeyi garipseyip, yadırgamamak lazım.
  • bel kısmından merkez alındığında 1-2 derecelik açı farkına, iki büklüm diyebilen geri zekalıyı da görmemize sebep olan başlıktır.

yok * kendiyle origami yapmış.
  • soyer'i boşver de esas nokta imamoğlu'nun dimdik durup alkışlamaması değil mi orda?
  • gercekten nasil egilmis, 75 derece civari bir egim var. direkt reise egilmis, tunc beyde akpye mi gececek acaba ? kilicdarogluna bile boyle egildigini gormemistim gercekten, harika yakalamis arkadas.
  • yalan içeren başlık.

salonda rte'yi alkışalamayan bir kaç kişiden biri olduğunu görmemek için kör olmak gerek.
  • -başkanım.. (ceket ilikleyerek koşmak.. )
  • yeni kalkıyor olabilir mi?
  • patrondan para isteyen çalışan misali
  • orta doğu'da sıradan bir gün...

bu tip anlarda yüz tane fotoğraf çekip an an resimleri inceleyip aradan bir resim bulup onu öne sürüp seçmen etkilemeye çalışmak... bunun da alıcısının olması. bundan etkilenip oy tercihini belirleyenler olması ve bu çalışmaları yapması için devletin bir bütçe insan gücü ayırıyor olması.

bunların hepsi gelişmemişlik eziklik güçsüzlük göstergesi, 50 iqlu maymunlar da kendisine benzer algoritmalarla lider seçiyor.
hesabın var mı? giriş yap