şükela:  tümü | bugün soru sor
  • an itibariyle türkiye’nin tek yerli elektromanyetik debimetre üreticisi olan enelsan aş'nin genel müdürlüğünü yürüten zat. charles xavier kadar dikkatli olmasının yanında bir mizah yayıncısı kadar renkli bir karaktere sahiptir. kendisiyle sohbet ederken hewlett-packard'ın kuruluşundan girip led zeppelin'in yükselişinden çıkabilirsiniz. takımında çalışmak zevklidir, zira tek bir excell şablonu için talep ettiği binlerce güncellemeye koşarken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. kişisel gelişim rehberliği konusunda gayet sabırlı ve faydalıdır. piyasadaki ne idüğü belirsiz tonlarca nlp kitabında boğulacağınıza gelin bir ay bu adamın köleliğini yapın, iki tane standart nlp yazarını cebinizden çıkarıp ütüleyecek kıvama gelmezseniz paranız iade.

    isim demişken, ismi de ayrı bi karizmatiktir hani. böyle bazı adamlar var ki isimleriyle bile sempati mıknatısı oluyor, özgüven müsabakalarında kontrataklardan total defanslara koşuyorlar. cem ceminay gibi, toprak sergen gibi. neyse o da başka bi girinin konusu deyip uzaklaşır, manas destanına dönmeye meyyal giriyi zor kullanarak noktalarım.
  • linkedin videolarında denk geldim.kendisi bir firmada genel müdür ve veliaht koçluğu yapıyor. özellikle aile içerisinde şirketlerin nasıl yönetilmesi gerekliliği hakkında bilgi veriyor ve eğitiyor. bunun dışında iş hayatında gerekli kuralları uygulama konusunda direktifler veriyor. anlatımı çok özgün insanın dinledikçe dinleyesi geliyor... kendisini linkedin de ekleyerek eğitim videolarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

    düzeltme: ekleme
  • veliaht koçluğu denince türkiye'de belki de akla ilk gelen kişi olan işadamı. iş hayatına dair altın değerinde detaylar içeren videolarını paylaştığı youtube kanalı şurada.