şükela:  tümü | bugün
 • red bull’un sevilen, tecrübeli ama her daim genç direktörüdür. kendisi en son harvard kennedy school’a da giderek; deyim yerindeyse hem alaylı hem daha da yüksekokullu olmayı başarmıştır. türkiye’deki pek çok beyaz yakalıya nazaran eksikleri görebilir özeleştiri yapabilir. bir de pek çok meslektaşının aksine sunum kabiliyeti çok iyidir. kendisini yakında sizlere de sunumlar yaparken görebilirsiniz. şimdilik linkedin’den takip edebilirsiniz.

  linkedin.com/in/tuncaynazlioglu
 • ıq’sunun 140 olduğundan şüphelendiğim, türkiye’den çıkan başarılı yeni dönem yöneticilerden bir şahıs kanımca.
 • liderlerin özellik ve aslında çoğu yöneticinin unuttuğu sorumluluklardan biri de lider yetiştirmektir. tuncay bey, bu ruhu kaybetmemiş yegane insanlardan.

  son zamanlarda da linkedin hesabını bu misyon için adamış bir yönetici.

  linkedin'inde düzenli giriyorsanız genellikle 2 tip beyaz yaka görürsünüz.

  biri, ajansının gece gündüz çalışıp aldığı pazarlama ödülü veya yaptığı basın toplantısı ile övünen kişi, diğeri ise gerçekten çevresini, alttan gelen nesillerin yetişmesine yardımcı olmak için bildiğini, bilgisini paylaşan kişidir.

  kendisinin sürekli klişe ve çok fazla sağda solda bulamayacağınız damıtılmış bilgileri paylaşmasından ötürü takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
 • yönetici 4.0 diye bir tabir olsaydı eğer ilk sırayı alacak yöneticilerden biri. kendine edindiği insan geliştirme misyonunu hayat biçimi haline getirmiş ve bir yandan da linkedin'i bu amaç uğruna çok iyi kullanan kişi.
 • bir yöneticinin karakteri ve vizyonu her bakımdan hizmet ettiği markaya yansır. tüketicisi ile kurduğu duygusal bağ çok yüksek olan markalarda bu yansıma çok daha fazla dikkat çeker.

  tuncay nazlıoğlu'nun çözüm odaklı, empati yeteneği yüksek, eleştirel (çift yönlü), adil karakteri; insan odaklı, yenilikçi vizyonu ve görülmeyeni gören, düşünülmeyeni düşünen keskin zekası, hem bağlı olduğu kuruma, hem kurum çatısı altındaki çalışanlara, hem de işbirliği içinde olduğu çözüm ortaklarına değer katar.

  kendisi, tanımış olmaktan büyük mutluluk duyduğum kişidir.
 • her şeyi mikro düzeyde kontrol eden, dayatmacı yöneticilerin devri kapanırken, yeni nesil yönetici prototipinin nasıl olması gerektiğini gösteren örnek bir insandır. tevazu sahibi, anlayışlı, cesur kararlar almaktan çekinmeyen biridir.
 • bestyle magazine’in kendisiyle yaptığı röportajı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

  http://bestylemagazine.com/…miz-ekim-sayimizda.html
 • işinin "insan" olduğunu çok iyi bilen ve takımındaki her kişiyi özenle yönlendiren, destekleyen, öğretici, geliştirici bir yöneticidir. gerçek bir liderdir. merak edenler için buyrun röportajı
 • red bull basement hatch kapsamında 13 ekim cumartesi günü koç üniversitesi'nde "leadership decision making" konulu konuşmasını dinleyebileceğiniz örnek lider, mentor ve yönetici.

  https://www.redbull.com/…ent-hatch-koc-universitesi
 • son zamanların gözde yöneticilerinden biri. ileride adını daha sık duyacağımızı düşünüyorum. alıştığımız dede kavramındaki yöneticilerden farklı olarak emir vermek yerine demiri kesmeyi öğretenlerden. bu arada haftasonu da bu etkinlikte konuşmacı. merak ediyorsanız gidin, tanışın, iletişimde olun.