• bundan boyle cukurova medya grubu baskanligi yapacak gazeteci.
  • ekibiyle birlikte show tv ye transfer olmuş kişi..
  • soz meclisi programinda besim tubik`e ayar vermek amacli sordugu her sorudan sonra ayari geri alan .besim tibuge gore kapitilasyonlarin bile ne amacla baslatildigini bilmeyen adam .soyle bi dialog gecmistir besim tibukle aralarinda .

bt:simdi bizim amacimiz kapitilasyonlar zamaninda oldugu gibi yonetmek olacaktir .
    to:kapitilasyonlarin nasil bisey oldugunu biliyoruz besim bey .
    bt:simdi tuncay beycigim kapitilasyonlar nedir yabanci tuccarin ulkeye cekilmesi olayidir .....
    to:ulkeyi parcalayanlar da onlar degil miydi zaten efendim .
    bt:sizi amma siki egitmisler tuncay beycigim .hahaa haa haa
  • show tv'de sacma sapan konusan bir insan 20 kasim 2003'te olan olaylar ustune.
  • olay yerinde olup telefonla baglanmasina ragmen, olayi anlatacagina cikip turkiyedeki terorle alakali felsefe yapan gazeteci kisi.
  • demin televizyonda "ben yarali japon gordum!" demis, ciddi anlamda hadise bu kadar tazeyken bik bik bik terorizmin ekonomik ve sosyolojik boyutlarini tartisan bir insan.

ya sen gorduklerini aktar, bunun aftermathi zaten yapilacak ziyadesiyle.
  • "canli bombayi trafik kontroluyle engellersiniz" diyor adam ya. ya hasta misin sen? isini yapsana, gazetecisin; haber versene!!!
  • 15 kasim 2003 tarihinde, sinagog'taki patlamaların ardından abuk sabuk konuşup, hızını da alamayıp haber uyduran gazeteci.
    (bkz: caniler arap)
  • internette hakkında çıkan yazılar nedeniyle açtığı tazminat davaları sonucu, türünün ilk örnekleri olan veiss'lerin içerikten hukuken sorumlu olmayacakları doğrultusunda kararların çıkmasına neden olmuş gazeteci.
hesabın var mı? giriş yap