1. once manchester united macinda gordugumuz, son olarak da olympique lyon macinda $ahit oldugumuz karizma(?) gol sevinci. tuncay bu hareketten sonra iki elini de yumruk yapıp "hey!" "hey!" diye de tamamlar programini. ne yaziktir ki bu cocuga, hirsinin meyvesi olan golu ya da golleri takımına galibiyet getirmiyor.

  nitekim iki macin da akibeti du$unuldugunde, bu hareketle tuncay bizi uyariyor olmali; "serin olun" diye. zira biz gol olunca burda ayaklara firladik, tepindik. ama belki de tuncay bize ba$ka bir$ey anlatmaya cali$iyordu, biraz usturuplu sevinin diye.

  (bkz: rustunun bas parmagi)
 2. tuncay sanlinin en sevdigi harekettir zannimca. zira kendisi ayni hareketi manchesterden sonra 3 kasim 2004 olympique lyon fenerbahce macinda da yapmistir.

  lakin bu kardesimizde bu hareketin zaman ve mekani ile ilgili bir sorun oldugu asikardir. old traffordda zamanlama bakimindan yanilgiya düserek mac 4-2 fenerbahcenin aleyhine iken yapmis oldugu bu hareketi, bugün de zamanlama nispeten dogru iken yapmis olmasina ragmen kale arkasindaki fenerbahceli taraftarlara dogru yapmis, daha sonra akli basina geldiginde hareketi kendi ekseninde dönerek yapmaya devam etmis ve bir nevi "kizim sana diyorum gelinim sen anla" mesaji vermistir.

  merakla bekliyoruz bir sonraki susturma hamlelerini kendisinin.
 3. kendisi önce yanlışlıkla fenerbahçeli taraftarlara yapmış, ardından 180 derece dönerek hedef kitlesine ulaşmıştır.
 4. bundan sonra kolay kolay yapamayacağı harakettir zira yaptığı iki maçta da fenerbahçe yenilmiş ve tuncay gerekli cevabı almıştır....
 5. aslında hoş bir hareket olsada manchester maçında biraz garip duran hareket.eminim ingilizler de garipsemiştir.çünkü tuncay maçı 4-1 den 4-2 durumuna getiren golu akabinde yapmıştır hareketi.
 6. adamın o haraketi yaparkenki yüz ifadesine bakılırsa fenerbahçeli futbolcuların yarısının o hırsı göstermesi durumunda fenerin avrupada da iyi bişeyler yapabileceğini bize anlatan harakettir
 7. aslinda tuncay bu hareketi fenerlilere yapmis, "olm gol oldu diye sevinmeyin, inceden atiyoruz golleri; az sonra 4-4 olunca hepsine toptan sevinirsiniz. uyandirmayin adamlari" demek istemistir. ancak uyanik ingilizler durumu farketmisler ve ne olur ne olmaz diyerek 2 gol daha atmislardir..