şükela:  tümü | bugün
  • komplo teorileri inceleyen bir youtube kanalı. güzel videoları var ama her videoya illa bir cin bir deccal bir yecuc mecuc bir harut marut bir replitian bir uzaylı koymadan rahat edemiyor. ne gerek var kardeşim sonsuz komplo teorisi var seç seç incele. kanal sahibinin adı tuncer merez.
  • güzel teori videoları olan bir kanal. emek veriyor. konu bulmaya devam ederse önü açık
  • safsatalarla dolu komplo teorileri yapan, kendini alim sanan şarlatan youtuber. genelde 80'li yıllarda ortaya çıkan şehir efsanelerini yeni öğrenmiş bunu yeni bir şeymiş gibi anlatıyor. işin ilginç yanı çok cahilce videolar yapmasına rağmen kısmen kaliteli prodüksiyonlu videolar yapıyor. büyük ihtimal kazandığı paralarla yaptırıyor bunları.

yani kısaca kendisi modern zamanların yani youtube'un sadettin teksoy'udur.

bir de kendisinde bir almancı tipi var. büyük ihtimal almancı.
  • atakan kayalar'a proje diyen kitle içerisinde yer alan youtuberdır. bol bulduğunuz badem yağını iyi sürün, stoklar bitince ne yapacaksınız merak ediyorum.
  • iq seviyesi sub-zero olanlar için mükemmel bir youtuber.
  • ses frekansıyla ilgili videoyu izledim..
    iyi yanlar: videoları güzel, emek harcamış belli, takdir ettim.

geliştirmeye açık yanlar:
    içerik fena değil ama bazı yerlerde mantık hataları var. madonna israil'e gitmiş, konser vermiş, deccal kıyafeti varmış ama beatles vakt-i zamanında aynı ülkede konser verememiş vs. vs.

bazı bilgiler eski, klişeleşmiş ama yeni nesil için enteresan olabilir.

bir de bu arkadaslar yüzlerini göstermek zorundalar mı, plonje bakış atmalar, elleri goguste kavuşturarak durmalar filan.

sonuç: beğenenler seyredebilir, bana göre değil. guzel yanı şu; her ne kadar içinde dini simgeler, semboller bulunsa da videoyu izleyenlerin bilinçlerine bir şekilde bilim dalları ve kullanım alanları hakkında önfikir yüklüyor
  • safsatalarla dolu komplo teorileri yapan, kendini alim sanan şarlatan youtuber. genelde 80'li yıllarda ortaya çıkan şehir efsanelerini yeni öğrenmiş ve bunu yeni bir şeymiş gibi anlatıyor. işin ilginç yanı çok cahilce videolar yapmasına rağmen kısmen kaliteli prodüksiyonlu videolar yapıyor. büyük ihtimal kazandığı paralarla yaptırıyor bunları.

yani kısaca kendisi modern zamanların yani youtube'un sadettin teksoy'udur.

bir de kendisinde bir almancı tipi var. büyük ihtimal almancı.
  • videolarına gerçekten emek harcayan youtuber. komplo teorisi kasıyor. iq düşüklüğü ile ilgisi yok bunun. komplo teorilerini takip eden, seven insanlar var. inanıp inanmamak değil olay. anlatım tarzı ve arkaplan müzikleri çok başarılı. uyurken açıp dinlerim arada.
  • yeni türkiye'nin vücut bulmuş halinin sayısız tezahürlerinden yalnızca birisi.

(bkz: vasatın egemenliği)

(bkz: mediyokrasi)

(bkz: ineptokrasi)
  • komplo teorilerini derleyen bir youtuber.

video süreleri makul, insanı sıkmıyor. içeriğe gelirsek konuları vasat buluyorum. geneli daha önce bir şekilde duyduğumuz okuduğumuz konular. bu sebeple yeteri kadar heyecan uyandırmıyor.