şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kötülüğün bedenlenmiş hâli, hem pedofil hem kâtil hem de işkenceci, iblis yaratık!

sozluk vasıtasıyla haberdar olduğum palu ailesi vak'asını izliyorum şu an ve korku filmi çekilse böyle bir karakter yaratılamaz. bu herif nasıl hâlâ serbest aklim almiyor!
  • bu nasıl enişte amk düşman başına vermesin. her şeyin altında bunun adı çıkıyor. iğrenç yaratık!
  • müge anlı ile tatlı sert programına çıkan, iddialara göre (kendi iddiaları da dahil) işkence, gasp, darp, zorla senet imzalatma, zorla tapu geçirtme, taciz, ensest, tecavüzle dolu iki ailenin kilit ismi, karanlık damat.

(bkz: müge anlı ile tatlı sert)
  • palu ve tahnal ailesinin kabusu olmuş, yazık o çocuklara. nasıl kiymislar o canlara...
  • (bkz: insan dışkısına ayet yazmak)
    toplumun genelinin kendisi için ortak hissiyatı: mide bulantısı
    bu tuncer isimli damat gibilerin aldığı cezalara ek olarak evlilikten soğutma suçundan dolayı ceza kesilmeli. böyle tipler yüzünden ülkedeki evlilik oranları düşüyor.
  • kötülüğün vücut bulmuş hali. kim ne söylese yalan diyor. ayrıca büyücüymüş sözde.
  • şimdi birbirimizi kandırmayalım. bu herifin yediği boklar ortaya aleni döküldüğü için nefret kusmak kolay lakin bu ülkede sikini sallasan cinci hocaya çarpıyor ve emin olun alayı böyle.

bursa'da herif, kadın erkek evli bekar demeden mahallenin üstünden geçti, yediği boklar ortaya çıktı, üstünden geçtiklerinin yarısından fazlası şikayetçi olmadı.

şimdi bu tuncer'e bok atanlara soruyorum ( bok atılması bence de, o ayrı ) gönül rahatlığıyla kaç tanesi " fal baktırmadım, hocaya gitmedim, kendimi okutmadım, büyü yaptırmadım/çözdürmedim " diyebilir.

lan benim yaşadığım yerde her türlü modern hayat yaşayan kadınlar bile hocasına, hacısına gidiyor üstüne gitme sebebi neyse zaman içinde çözülünce direkt hocaya yoruyor.

sırf bursa'da milletin kapısında sıra olduğu 3 tane hoca ben biliyorum, turizme çevirmiş adamlar, köyde büyü/cincilik turizmi var.

velhasıl tuncer bugün ortaya çıktı, yarın adem çıkar söveriz, diğer gün mehmet çıkar söveriz, içimizi rahatlatır hayata devam ederiz.

ne yapabilirsiniz peki? sağınızdaki solunuzdaki insanları buralara göndermezsiniz, bu safsatalarla yaşayan insanlara önce adam gibi anlatır, devam ediyorlarsa ilişkinizi kesersiniz. bu kadar basit.

iddia ediyorum, en güvendiğiniz büyücüyü üstüme salın, en sağlam cinci hocaya söyleyin benle uğraşsın yine bir sikim yapamazsınız.

ne hikmetse bu cinler ve periler de sadece müslümanlara bulaşıyor bir de. hristiyana da şeytan musallat oluyor, museviye de eminim başka bir masal vardır.
  • dişleri saçlarımla yarışır seviyede.
  • hapse girmediği her gün hukuk sisteminin üzerine atılan toprak.
  • türk usulü ted bundy.