şükela:  tümü | bugün
 • sözlük solcusu olmayı çok isterdim.

  hatırlayın daha önce de elim bir maden faciasında aynı goygoyu yapmışlardı. daha sonra ise yandaş radikal sol medya kazanın sebebini işletmeci firmaya yıktı, özelleştirmeden evvel kömürün tonunun 130 dolara maledildiğini oysa işletmecinin verimliliği arttırmak uğruna maliyeti 24 dolar gibi rekor seviyelere çektiğini yazdı. bu ucuzlamanın ise ithal elektrik panoları yerine cari açığı kapatmak üzere tübitak projesi ile desteklenen yerli üretim panolar olduğunu, biz türklerin ise katma değeri yüksek ürünler geliştirdiğimizde iş kazalarının kaçınılmaz olduğunun ispatlandığını falan belirten bir basın açıklaması yaptılar. ben eminim bu kazanın da ardında verimliliği artırmak üzere alınan bir dizi önlem çıkacak.

  siz hatırlamazsınız diye yazıyorum bunları çünkü bizi sizlerden ayıran şey hatırlamamız ve kaydetmemiz.

  --- spoiler ---

  -madenler kapatılsın rüzgar, tüpraş petkim kapatılsın, güneş, bunlar bize yeter!

  --- spoiler ---

  he yavrum he:
  (bkz: rüzgar güneş bize yeter öyleyse solar tank yapalım/@fallen lord weber stahlherz)

  ve altın vuruş olarak temcit pilavı: "madem kendi teknolojimizi geliştiremiyoruz öyleyse nükleere hayır". tüpçü işletmeyi beceremeyen bizler nükleer santral yaparsak bi patlarsa offff... klavye solcuları sizin ben aklınızı sikeyim. şu acı günlerde bari susmayı bilin. saygı biraz saygı be saygı.

  sözlük solcusu olmayı çok isterdim..

  yattık yerden hükümetler kurup iktidarlar devirmeyi. toplumsal olayların ardından halk tv'yi açıp inceden ölü sayısının artmasını temenni edip siyasi propaganda malzemesi elde etmeyi..

  eh idlib'e de artık rüzgar türbiniyle çalışan denizaltıyla girersiniz.
 • (bkz: fukushima)
 • soma katliamına "elim bir facia" diyen mayışına soktuğum bir trol sıçmığı. o mayışlar götünüzden fitil fitil çıkacak.
 • insanların diri diri yakılmasını sümen altı edip, laf kalabalığına getirip konuyu geçiştirmeyi ne kadar iyi beceriyorsunuz gördük. o yüzden sizin yapacağınız nükleer santrale hayır.

  illa yapacaksanız da gidip akp'nin açık farkla çoğunluk olduğu yerlere yapın. madem bu nükleer bu kadar güzel bir şey niye illa akplilerin azınlıkta olduğu yerelere yapmak istiyorsunuz? niye mersin'e yapılıyor da rize'ye yapılmıyor mesela?
 • sil/sis nedir? bunlar türkiyede ne durumdadır bilmeyen başarısız bir trollün sıçtığı başlık. hayatında tüpraşa mı girdin sikik? ya da hayatında nükleer santral mi gördün göt? şimdi siktir git ödevini falan yap.
 • net yazıcam
  (bkz: siktir git ulan)