• emekli hakim. "edinilmiş (kazanılmış) mallara katılma rejimi" diye de bir kitabı var. şahsi kanaatime göre kitabı zabıt katibine yazdırmış olmalı. her sayfası duruşma zaptı tadında. eğlenerek, sevgiyle ve yarınlara umut dolu bir yürekle bakarak okudum. dil bilgisiyle aralarında bir husumet olduğu daha ilk cümlesinden anlaşılıyor. ah be dil bilgisi, keşke reddi hakim talebinde bulunsaydın. hakimin çekinmeyeceği en başından belliymiş. baksana nasıl da soğukkanlılıkla kırmış kalemini. çekinmeden...

işte burada da yazarlık serüveninden bahsediyor.
  • reklam konusunda başarılı ise de meslek kurallarından habersiz olduğunu düşündüğüm avukat.
  • yayınlanan videonun kaynağına göre reklam olup olmadığı incelenmelidir. herhangi bir avukatın mesela facebook sayfasından alınacak bir kaç resmi ile aynı şekilde bir video hazırlamak gayet kolay olacaktır.
  • o değil de kimse yazmamış; hcö'nün avukatıdır. ilgili taverna müziğinin de kime ait olduğu çok açık zaten.
  • adına marş bestelenen ilk avukat olabilir muhtemelen. ee tabii; hasan cihat örter'in avukatı olmak böyle bir şey işte!

o midi altyapısı ve powerpoint'te hazırlanan görsel şovun bizzat hasan cihat örter'in elinden çıktığı belli.

ben de bizim mahallenin emektar kokoreççisi yılmaz abi için bir çalışma yaptım nacizane; onu paylaşmak isterim müsaadenizle:

yılmaz usta, yılmaz usta,
    kokoreçte marka: yılmaz usta!
    emekli hakim olmasa da;
    ciğer tava, midye dolma;

avukatların reklam yapabilme şansı olsaymış; böyle yerel radyo reklamları kıvamında çok eser görecekmişiz demek ki.
  • bolca hukuk kitabı yazmış emekli hâkim. kendisi ile facebook'ta arkadaş iken hasan cihat örter'in yaptığı reklam filmini paylaştığım için beni arkadaşlıktan çıkarmıştı. bu duruma hâlâ canım sıkılır lâkin sonradan gönderdiğim arkadaşlık isteğimi kabul ederek acımı biraz da olsa dindirmiştir.
  • istanbul arnavutköyde boyasız göçük düzelten kaporta ustasıdır.

kaportanın hakimidir kendisi.
  • hcö*'nün reklam müziklerini hazırladığı emekli hakim.

bir normal bir de rock versiyonu mevcuttur.
hesabın var mı? giriş yap