şükela:  tümü | bugün
 • kendisi de engelli olan avukat çevresine yaşam enerjisi saçan ona göre çözülmeyecek hiç bir sorun yoktur.
  85.000 engelli ve yaşlıyı icra ve davalardan kurtaran 6770 sayılı yasanın 6. maddesinin yasalaşmasında aktif rol oynayan kişi.
  tek başına avukat ordusu...
 • azim ve irade temsili, bir çok defa seçimlerde omuz omuza sandık mücadelesi verdiğim cesur ve bilge kişi. 31 mart 2019 yerel seçimlerinde avcılar belediyesini yönetmek için aday. inanıyorum ki seçimler sonucu kendisi avcılar için aynı azimle çalışacak. güzel insan, nice daha güzel günlere...
  instagram hesabı
 • bir önceki avcılar belediye başkan adayını ve başlığını açan kişi olarak (eniştemden aldığım habere dayanarak) şimdiki favorim. eski zamanların saygın mesleklerinden avukattır kendisi. değirmenci'den aldığı enkazın afedersiniz içine sıçan handan hanımın enkazı toparlayan kişi olma ihtimali yüksek. iyi dileklerimiz kendisiyle.
 • dün gece açıklanan istanbul chp ilçe adayları arasında açık ara en çok takdiri toplayan isim. dilerim başarılı bir kampanya sonrası avcılar'ın belediye başkanı olur. yolu açık olsun..
 • avcılar için iyi bir seçenek.
  yolu açık olsun..
 • hayat hikayesi gerçekten ilham verici avcılar belediye başkan adayı. yaşlarımız da yakın. belki bir yerlerde tanışmış bile olabiliriz.
  yürüyedur hemşerim.
 • avcılar marmara caddesi'nde tertiplenen berkin elvan yürüyüşüne, olası hak ihlallerine karşı hukuki destek vermek üzere giden chp avcılar belediye başkan adayı turan hançerli, çağdaş hukukçular derneği (çhd) genel merkez yöneticisi avukat gökmen yeşil ve avukat zülfikar erden’e ‘‘gösteri ve yürüyüş kanununa muhalefet etme’’ ve “polise mukavemet” suçundan hapis cezası verildi.

  olayı veli saçılık twitter hesabından şöyle duyurdu.

  iki kolumuz olmasa da, yüreğimiz faşizme mukavemet eder.

  avcılar'da handan hanımefendinin enkazını toplayacak en isabetli kişiyi aday gösteren, belki de chp'nin istanbul ilçe adaylarının açıklanmasından sonra memnuniyetle karşılanan tek kişi olan bu değerli avukat ve arkadaşlarına verilen 'ceza' ise göğüslerinde madalya gibi taşıyacakları bir karar olmuştur. verilen 'ceza'ların ertelenmesine ve 2 yıl denetime tabi tutulmalarına karar verilmiş sonuç olarak.
 • chp'nin ilce belediye baskanligi icin sectigi en guzel adaylardan birisi bence. avcilar'da oturuyor olsaydim mutlaka oy verirdim. yolu acik olsun. ınsallah secimi kazanir. turkiye'nin boyle genc, dinamik ve cesur politikacilara ihtiyaci var. oz gecmisi hakkinda bilgi almak isteryenler icin turan hancerli kimdir
 • akp trollerinin mesai yaptigi baslik olmus (ya da dsp trollerinin) demek ki iyi yolda kendisi. umarim secilir , onu acik olsun
 • kendisini çalar saat programı sayesinde tanıma fırsatını bulduğum chp avcılar belediye başkanı adayı. turan hançerli gibi müthiş bir insanı tanımamı sağladığı için fox tv ve ismail küçükkaya'ya teşekkür ederim.
  turan hançerli'nin hayatı tam bir başarı öyküsü.
  tırnağı kırılınca mızmızlanan insanlar bu kişinin hayatını açıp okumalı.
  umarım avcılar halkı doğru kararı verir ve kendisini belediye başkanı seçer.