şükela:  tümü | bugün
 • aşağıdaki videoyu tesadüfen izledikten sonra facebook hesabını inceledim inanılmaz bir akademik geçmiş. çok garip fotoğraflar.

  özetle yerli john nash izlenimi verdi bana.

  kendisi hakkında bilgi sahibi olan kişiler entry girerse neler yazacaklar merak içerisindeyim.

  https://www.youtube.com/watch?v=2nbtciqx2yo

  not: facebook adresini paylaşmam doğru olmaz ama videonun altında bulabilirsiniz :)
 • ismail abiden sonra çevremde olmasını isteyeceğim ikinci insan.

  adam resmen derya deniz. kafa o kadar çok çalışıyor ki ara ara boyut atlayıp geri geliyor. zaten bu kadar bilip delirmemek elde değil.
 • kendisi hacettepe tıpta okur, eskiden hacettepe tıbbın yemekhanesine uğrardım sık sık. hep orada olur ve yerli yabancı fark etmez birileriyle muhabbet ederdi. bir kere yabancı arkadaşlarla ingilizce konuşarak hararetli bir bilimsel tartışmaya da girmişti.
  geçenlerde yine sıhhiyede atmden para çekerken denk geldim. bu nasıl yavaşlık böyle dedim, bunlar hep türkiye'deki internet alt yapısından dolayı diye bir girdi. 3-5 dk avrupa'nın ve asya ülkelerinin internet alt yapıları üzerine konuştuk.
  yani bu adamla konuşamayacağınız konu yoktur heralde, her konuda az-çok fikir sahibidir, elindeki kitapları hiç eksik etmez. nasıl geçimini sağlıyor bilmiyorum ancak çok kolay bir hayat geçirmediğinden eminim. bir arkadaş çöp toplayarak para kazanıyor yazmış. eğer öyleyse bin kere daha takdiri hak ediyor.
 • la casa de papel'in tam üstüne çok iyi geldin be turan. bilmem farkında mısın, o muhteşem kariyerine rağmen kapitalist sömürüye bilinçli veya bilinçsiz boyun eğmeyişin çok büyük bir saygıyı hak ediyor.
 • abi adam inanılmaz... üniversitede ki hocalarımdan bile daha kapsamlı birisi eminim bundan.
 • (bkz: mr. turan)
 • nev-i şahsına münhasır bir adam elinde devamlı bir defter taşıdığı ve bu defterde italyan limanlarıyla ilgili bir defter olduğunu söylüyor bu defterin içinde satırlar halinde hologramlar ve şahsına ait notları vardır.

  ilk olarak dikkatimi çeken 15 sene kadar amerikada yaşamış olması ve burada farklı üniversitlerde deneysel ve nükleer fizik departmanlarında lisansüstü eğitimi görmesidir. ancak çok aramama rağmen hiç bir makalesini/çalışmasını bulamadım. * * bunun sebebi isimden dolyı da olabilir.

  yine emin olmamakla birlikte geçimini çevirmenlik yaparak sağlıyor olabilir. kendisiyle bir gün tanışmak isterim doğrusu. hayat karşı duruşu ve alçak gönüllüğü bariz ortadadır. başarılarının devamını dilemek de boynumuzun borcudur.

  artık kendisinin bir youtube kanalı vardır. buradan kendisini takip edebilirsiniz.
  https://www.youtube.com/…_orqj_4ilcrwnlqjo4mrxd_kpk
 • youtube kanali acmistir.
  paylaşımlarını merakla beklemekteyiz.
 • yeni keşfettiğim bi abimiz. yeni youtube kanalında başarılar kendisine.

  https://www.youtube.com/…l/ucjhmkjrbwkr0sl7cb59kaha
 • ilgimi çekmiş kişilik.