şükela:  tümü | bugün
 • aşağıdaki videoyu tesadüfen izledikten sonra facebook hesabını inceledim inanılmaz bir akademik geçmiş. çok garip fotoğraflar.

  özetle yerli john nash izlenimi verdi bana.

  kendisi hakkında bilgi sahibi olan kişiler entry girerse neler yazacaklar merak içerisindeyim.

  https://www.youtube.com/watch?v=2nbtciqx2yo

  not: facebook adresini paylaşmam doğru olmaz ama videonun altında bulabilirsiniz :)
 • ismail abiden sonra çevremde olmasını isteyeceğim ikinci insan.

  adam resmen derya deniz. kafa o kadar çok çalışıyor ki ara ara boyut atlayıp geri geliyor. zaten bu kadar bilip delirmemek elde değil.
 • kendisi hacettepe tıpta okur, eskiden hacettepe tıbbın yemekhanesine uğrardım sık sık. hep orada olur ve yerli yabancı fark etmez birileriyle muhabbet ederdi. bir kere yabancı arkadaşlarla ingilizce konuşarak hararetli bir bilimsel tartışmaya da girmişti.
  geçenlerde yine sıhhiyede atmden para çekerken denk geldim. bu nasıl yavaşlık böyle dedim, bunlar hep türkiye'deki internet alt yapısından dolayı diye bir girdi. 3-5 dk avrupa'nın ve asya ülkelerinin internet alt yapıları üzerine konuştuk.
  yani bu adamla konuşamayacağınız konu yoktur heralde, her konuda az-çok fikir sahibidir, elindeki kitapları hiç eksik etmez. nasıl geçimini sağlıyor bilmiyorum ancak çok kolay bir hayat geçirmediğinden eminim. bir arkadaş çöp toplayarak para kazanıyor yazmış. eğer öyleyse bin kere daha takdiri hak ediyor.
 • la casa de papel'in tam üstüne çok iyi geldin be turan. bilmem farkında mısın, o muhteşem kariyerine rağmen kapitalist sömürüye bilinçli veya bilinçsiz boyun eğmeyişin çok büyük bir saygıyı hak ediyor.
 • kendisi malatyanın dogansehir ilcesi
  kapıdere köyündendir.