şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: 28 mart 2013 öso'nun şam üniversitesi saldırısı) olduğunda öso adlı katil şebekesini aklamak için, suriye insan hakları gözlemevi adlı muhalefet yanlısı kurumun katliamdan orduyu sorumlu tuttuğu yalanını atmış kişi. sohr'un bu yalanı faş etmesi kısa sürdü ama haberi değiştirmediler:

  - http://www.aa.com.tr/…7--sam-universitesine-saldiri

  - sohr başkanı rami abdulrahman sol’a yaptığı açıklamada, “tam tersine, biz havan saldırısı ile ilgili dolaylı olarak muhalefeti suçladık. sizi temin ederim ki, bu ifadeler bir uydurma” diye cevap verdi.
 • kendisi üzerinden meşhur olmaya çalışanlarca eleştirilmesi çok komik.

  hayır, hayır, turan kışlakçı'ya kalmış olmaları güldürüyor tabii ki.
 • yusuf kaplan tarafından kanaatimce az bile olan övgülerle tanıtılan, islam davasına gönül vermiş gerçek bir dava adamı, insanın zor zamanında aklına gelen gerçek bir dost.

  --- spoiler ---

  'turan kışlakçı kim' mi?

  turan kışlakçı, hayalleri hayatının önünde/n koşan adamdır! hayalleri sınır tanımayan ama hayallerini teker teker gerçekleştirmeyi başaran devrimci ve derviş bir müslüman!

  dünya bülteni onun çocuğudur.

  timetürk onun eseridir.

  eminim, şu an sevgili turan, ne denli çılgınca hayaller kuruyordur bu ülke ve mazlum dünyanın geleceği için...

  turan kışlakçı'nın aa devrimi'nin gerçekleştirilmesinde kabına sığmaz bir performans göstermesinde kendisine yardımcı olan onlarca 'turan kışlakçı' var. turan kışlakçı
  --- spoiler ---
 • twitter denen platformda takip edilmesi gereken 10-15 kişiden biridir.

  turan kışlakçı twitter
 • şu mübarek tweet'iyle başlayan tartışmada, önce "daiş" deme gafletine düşse de, daha sonra içindeki "zillullah-ı fi'l-arzeyn sevgisi" ağır basmış, "deaş" diyerek hatasından dönmüştür:

  https://twitter.com/…akci/status/569782077060739072
 • marmaraycı samatya ile aynı tastan arpa.. pardon yemek yer.
 • 21 mayıs 2016 tarihli yeni bakışlar (haberturk) programında hacı emin el-huseyni'nin hitler'le işbirliği yapmadığını yana yakıla savunmaya çalışıp komik duruma düşen kişi.
 • türkiye'nin gerçeklerine 15 temmuz 2016 darbe girişiminden sonra bile akp gözlükleriyle bakmakta ısrar eden kişi. ülkenin farklı siyasal ideolojiye sahip kitlelerin, farklı etnik kimliklerin bir araya gelmesinden belli ki çok rahatsız. turan kışlakçı gibi isimler varlıklarını ayrılıklar, kutuplaşmalar, ötekileştirmeler üzerinden inşa ederler. sözlerine itibar etmek mümkün değil.
 • benim bu sene ders görevlendirmesi yapılmayan ve hayatının travmasını yaşayan arkadaşım için kendisini allah'a havale ediyorum.
  hak ve hukuk bilmez.
 • bugün cnntürk'te akıl çemberi prpgramında 15 temmuz gözaltıları ve görevden uzaklaştırmaları ile mağdur olmuş insanlar için "sabretsinler" demiştir.

  kendisi aynı durumda olsaydı içeride sakince oturup sabrederdi herhalde.