şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da ve kişisel blog'unda savunma sanayii ve askeri teknolojiler hakkında yazılar yazan bilgili bir abimiz. kendisi askeri olaylardan sonra kafamda oluşmuş her soruya, merak ettiğim her konuya cevap vermiş, bir kere bile ulan sende ne cahil çıktın dememiştir. insanımızın bazı olayları askeri konularda devrim yaratmış ülke basınından(stinger'la mevzi bombalamak gibi) ziyade turan oğuz gibi insanların yazılarından öğrenmesi daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.
  • -spoiler-

(bkz: üstadım)

-spoiler-
  • savunma sanayii gurmesi.

twitter'da her türlü sorunuzu, mantık çerçevesinde sorabileceğiniz, bilgili ve saygılı, savunma sanayii araştırmacısı/gurmesi.
  • hem edepli hem bilgili hem de vatansever. bir sürü güzel özelliği bir arada bulunduran, twitter'ın en faydalı hesaplarından.

en ilgi duymadığım şeyleri bile bana merak ettiriyor üstadım.

inşallah savunma alanında çalışan neferlerimizin arasında turan oğuz'ların sayısı artar. bu gibi insanlarla geleceği yeniden inşa ederiz. inşallah.

allah, istikametinde sabit kılsın.
  • twitter üzerinden savunma sanayii üzerine bilgiler sunan çok değerli kişilerden biri.

bir diğeri için;

(bkz: arda mevlütoğlu) (bkz: orko 8)
  • gerçeği olduğu gibi yazan savunma sanayii yazarı
    ne fazla abartıp,sulandırır ne de küçük görür
    yazılarını severek okuyoruz kardeşim
  • kendisine muhalefet geldiği anda bloklayan ya da dalga geçmeye çalışan ergen bozması bir arkadaş olduğunu görmüş oldum ve dumur oldum. son bir senedir iktidar suyuna girmiş olması şaşırtıyordu zaten, dümen suyuna giren de maşallah tahammülsüz bir acayip haline geliyor, gerçekten üzüldüm yahu.
  • savunma sanayi üzerine yazan en yetkin isimlerden biri.

twitter adresi : https://twitter.com/tyrannosurusrex

sorulara yanıt verdiği bir twitter adresi de var : https://twitter.com/trex_sss

ancak insanımız o kadar saçma sorular soruyor ki umarım zıvanadan çıkartmazlar. biri ortalığa saçma bir iddia atıyor. "1.000 km menzilli füze yaptık" diyor. o gün her 5 dakikada bir, adama bunu soruyorlar *. iyi sabırlı davranıyor yine.